Córka Roberta Janowskiego zaśpiewała w "DDTVN". Dumny tata nie ukrywał ekscytacji. "Ma jedną rzecz, o którą walczą muzycy"

Córka Roberta Janowskiego poszła w ślady taty. Nagrała już pierwszego singla i ma za sobą debiut w "Dzień Dobry TVN".

Robert Janowski z pewnością pęka z dumy. Jego córka Tola właśnie zaliczyła swój debiut muzyczny na szklanym ekranie. Była gościem w dzisiejszym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Za kulisami wspierał ją tata. 

Córka Roberta Janowskiego w DDTVN

Tola Janowska odziedziczyła talent muzyczny po swoim tacie, czego dowodem jest nagrana przez nią piosenka. 

Przypominamy: Córka Roberta Janowskiego zaczyna karierę! 19-latka wydała pierwszy singiel. Zobaczcie, jak śpiewa Tola Janowska

Sama zainteresowana w jednym z wywiadów zaznaczyła, że napisała utwór, będąc w miłosnym dołku, z którego na szczęście już wyszła. W teledysku do piosenki "Down in love" Tola Janowska jest zaklejana plastrami przez mężczyzn, co miało być odzwierciedleniem jej uczuciowej przeszłości. Klip zrealizowany na wysokim poziomie, czemu nie ma się co dziwić, skoro za aranżacje odpowiedzialna jest Zofia Komasa, siostra reżysera Jana Komasy i wokalistki Mary.

Po premierze teledysku w Internecie przyszedł czas na pierwsze wykonanie "Down in love" w telewizji. Padło na "Dzień Dobry TVN". Nieco zestresowanej Toli towarzyszył ojciec, który nie potrafił ukryć ekscytacji i radości sukcesem córki. W rozmowie z "DDTVN" pochwalił się, że Tola ma to coś, o co walczą wszyscy muzycy. 

Ma jedną rzecz, o którą walczą muzycy, ma swoją barwę i swoje brzmienie- pochwalił się Janowski. 

Myślicie, że Tola ma szansę zrobić karierę w polskim show-biznesie?

Robert Janowski wrócił na antenę z nowym programem. Doda zdradziła telewizyjnego show:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (18)
Córka Roberta Janowskiego zaśpiewała w "DDTVN". Dumny tata nie ukrywał ekscytacji. "Ma jedną rzecz, o którą walczą muzycy"
Zaloguj się
 • Gość: katy

  Oceniono 14 razy 10

  "ma jedną rzecz o którą walczą muzycy"... tak jest... ma znajomości ;)

 • Gość: Yu

  Oceniono 8 razy 6

  Rozwydrzona, śmieszna w swojej pseudo undergroudowości pannica z prywatnej szkoły, której wydaje się, że ma wielki talent. Śpiewa dobrze, ale tylko dobrze, nie wyróżnia się absolutnie niczym. Niestety, gdyby nie nazwisko i kontakty ojca to by sobie mogła pomarzyć o sponsorowanym wywiadzie w DDTVN.

 • Gość: ola

  Oceniono 5 razy 3

  kto ją ubiera chyba nie macocha

 • dodosdontquack

  Oceniono 2 razy 2

  co mnie obchodzi ze czyjas corka - miala od kogo sie uczyc muzyki i showbiznesu. dobrze spiewa, pisze i komponuje, a do tego jest piekna.

 • Gość: Xxx

  Oceniono 4 razy 2

  ,,kochane córeczki tatusia i macochy" ...tylko gdzie w tym wszystkim jest matka? Szkoda że córeczki sie od niej odwróciły, no ale przy znanym tatusiu mozna zaistnieć

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 6 razy 2

  Oglądałam pan Robert bardzo się postarzał a żoneczka kwitnie zrobiła się nanastolatkę wyglądała młodziej od pasierbicy

 • Gość: gość

  0

  ciekawe czy gdybyście mogli, nie promowalibyście swojego dziecka?!!!!! normalnie żal dnia co za h i p o k r y c i tu lamentują !!!!

 • Gość: Fred

  Oceniono 2 razy 0

  Znajomości taty - to jest czego zapewne nie mają inni muzycy.

 • Gość: Gugu

  Oceniono 2 razy 0

  Zaczęło się pchanie przecietniary na ekran

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX