Córka Roberta Janowskiego zaczyna karierę! 19-latka wydała pierwszy singiel. Zobaczcie, jak śpiewa Tola Janowska

Córka Roberta Janowksiego idzie w ślady taty. 19-letnia Tola Janowska jest pochłonięta muzyką i nagrała już debiutancki singiel.

Robert Janowski jest związany z muzyką od samego początku swojej kariery. Przez wiele lat prowadził kultowy teleturniej "Jaka to melodia", a wcześniej grał w musicalach m.in. w teatrze Buffo. Nic więc dziwnego, że jego córka odziedziczyła talent po tacie i również zaczęła imać się muzyką. Nagrała już swoją pierwszą piosenkę. 

Córka Roberta Janowskiego nagrała piosenkę

Tola Janowska ma już 19 lat i zaczyna iść własną drogą, jednak wciąż nieco podobną do tej, którą obrał jej tata. Właśnie nagrała swojego pierwszego singla. W rozmowie z Wirtualną Polską nastolatka opowiedziała o swojej pasji, którą zaraził ją od najmłodszych lat jej tata. 

Tak naprawdę nie miałam za bardzo większego wyboru. Od maleńkości tata pokazywał mi kultowe płyty, "białe kruki", klasyki gatunków. Zamiast słuchać polskiego popu jak moi rówieśnicy, "tonęłam" pod AC/DC, Deep Purple, Frankiem Sinatrą, Niną Simone, Pink Floyd, Queen i chyba najmocniejszym wtedy dla mnie znaleziskiem, Michaelem Jacksonem - opowiedziała Tola. 
 

Często muzyka powstaje w bólach i tak również stało się w tym przypadku. Córka Roberta Janowskiego napisała swoją piosenkę, gdy była w niemałym dołku.

Napisałam ją w kompletnym dołku, siedząc w ręcznikowym turbanie na wykładzinie z plastikowym ukulele kupionym w ramach kaprysu - wyjawiła artystka. 

W klipie do utworu "Down in love" Tola jest zaklejana plastrami przez różnych mężczyzn, co ma symbolizować jej uczuciową przeszłość. Co ciekawe, za aranżacje klipu odpowiada Zofia Komasa, siostra reżysera Jana Komasy i wokalistki Mary. Jak wypadła? Przekonajcie się zresztą sami:

 

RG