Kuba Wojewódzki uczy "jak zarobić 50 tys. zł na Instagramie". Do stawek Lewandowskiego ta kwota i tak się nie umywa

Kuba Wojewódzki postanowił odnieść się do plotek, dotyczących jego zarobków na Instagramie. Kwota robi wrażenie.

Kuba Wojewódzki chętnie kreuje się na "króla TVN-u". Tytuł ten wiąże się z królewskimi zarobkami, co dziennikarz także chętnie podkreśla. Nie od dziś wiadomo, że lubi wozić się drogimi, luksusowymi autami.

Kuba Wojewódzki - ile zarabia na Instagramie?

W dobie mediów społecznościowych wiele gwiazd zarabia na publikowaniu sponsorowanych postów na Instagramie. Kuba Wojewódzki nie jest wyjątkiem. Plotki o astronomicznych kwotach, jakie otrzymuje za współprace z markami, krążą w sieci już od jakiegoś czasu. Sam zainteresowany postanowił się do nich odnieść.

 
Krótka instrukcja ~ Jak zarobić 50 tysięcy złotych na Instagramie - podpisał zdjęcie z telefonem.

Bez względu na to, czy to żart, czy nie, to trzeba przyznać, że gwiazdy sporo zarabiają na swoich profilach na Instagramie. Na najwyższe stawki może liczyć Robert Lewandowski. Profil sportowca obserwuje ponad 15 milionów internautów. Reklamodawcy to doceniają i chętnie płacą piłkarzowi nawet pół miliona złotych za jedno zdjęcie, reklamujące konkretny produkt. W czołówce jest również Małgorzata Rozenek. Standardowo za post sponsorowany Gosia inkasuje 30 tys. zł. Zdarzały się jej również kontrakty, na których zarabiała nawet 100 tys. zł.

Zaskoczeni? My ani trochę! Najwyższy czas pogodzić się z tym, że niemal wszystkie gwiazdy są lub próbują być influencerami. To się po prostu opłaca.

Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy:

Zobacz wideo
Więcej o: