Ewa Minge pokazała stare zdjęcie. "Tak, to ja. Młoda, piękna i naiwna". Fotka jest sprzed 30 lat

Ewa Minge zaskoczyła swoich fanów, publikując archiwalne zdjęcie i to sprzed prawie 30 lat. Na zdjęciu pozuje z malutkim synkiem.

Ewa Minge od czasu, gdy założyła sobie profil na Instagramie regularnie publikuje dość obszerne wpisy. Projektantka chętnie dzieli się z fanami opiniami, często rozmyśla nad wieloma problemami, a także motywuje. Tak było i tym razem, jednak wpis okrasiła zdjęciem sprzed 30 lat.

Ewa Minge pokazała zdjęcie sprzed 30 lat

Ewa Minge obecnie ma 52 lata, a na opublikowanym zdjęciu jest około 30 lat młodsza. Uśmiechnięta, w kompletnie innej fryzurze, tańczy ze swoim pierwszym synem, który wtedy miał dopiero 2 lata. 

Tak, to ja. Młoda, piękna i naiwna. Piękna duszą nie ciałem, choć i to miało parametry i gęstość skóry do pozazdroszczenia. Miałam wtedy prawie 30 lat mniej, tańczyłam z moim pierworodnym, tańczyłam z życiem, z marzeniami...- zaczęła wpis Minge

W dalszej części opowiedziała o problemach, zaznaczając tym samym, że każdy musi się zmierzyć z takimi, jakimi jest w stanie podołać. 

 

Hmmm. Myślicie, że Ewa Minge swoje złote porady powinna spisać w książce?

Ewa Minge miała poważne problemy ze zdrowiem. Na szczęście udało jej się dojść do zdrowia, podobnie jak Romualdowi Lipko z zespołu "Budka Suflera":

Zobacz wideo

RG