Reprezentant Rosji na Eurowizji Junior 2019 zasłabł na próbie. Jest oświadczenie organizatorów - wiemy, czy zaśpiewa w niedzielę

W środę w czasie prób miał miejse przykry wypadek - reprezentant Rosji, Denberel Oorzhak, zasłabł i trafił do szpitala. Wiemy, jaki jest stan zdrowia 13-latka i czy zaśpiewa w czasie niedzielnego finału konkursu Eurowizji Junior 2019.

Finał konkursu Eurowizji Junior 2019 już w najbliższą niedzielę, tymczasem chwile niepokoju przeżywają fani rosyjskiego duetu. Tatiana Meżencewa i Denberel Oorzhak są już po próbach na scenie w Gliwicach, ale niestety jedna z nich nie skończyła się dla nich dobrze. 13-letni Denberel trafił do szpitala w wyniku zasłabnięcia. W czwartek popołudniu wydano kolejny komunikat o stanie jego zdrowia.

Eurowizja Junior 2019: stan zdrowia reprezentanta Rosji

Po pierwszym komunikacie organizatorów nie było do końca wiadomo, czy wypadek Denberela Oorzhaka na scenie był poważny, czy też chłopiec tylko poczuł się źle. W czwartek popołudniu wydano kolejny komunikat, w którym czytamy, że Denberel na szczęście wraca do zdrowia:

Denberel Oorzhak czuje się już dobrze po tym, jak zasłabł na scenie w środę. Wrócił już do hotelu po krótkim pobycie w szpitalu, gdzie otrzymał odpowiednią opiekę medyczną.

Chłopiec był już obecny na drugiej próbie na Arenie Gliwice i wszystko wskazuje na to, że zaśpiewa w niedzielę w czasie finału Eurowizji Junior. Potwierdza to również rzecznik konkursu, który w rozmowie z wp.pl stwierdził, że Oorzhak "na pewno weźmie udział w konkursie". 13-latek uspokoił też już swoich fanów na Instagramie, na którym wspomina, że to dzięki ich miłości wrócił do zdrowia:

Czuję się już dobrze i myślę, że sekret mojego błyskawicznego powrotu do zdrowia leży w Was i Waszej miłości!
 

Eurowizja Junior 2019 - głosowanie rusza już w piątek

Tymczasem od piątku wieczorem, a dokładniej od godziny 20:00 będzie można zagłosować na swoich tegorocznych faworytów. Jak to zrobić, dowiecie się dokładnie TUTAJ > > > Warto tylko dodać, że w przeciwieństwie do Eurowizji dla dorosłych, tu można zagłosować na reprezentantkę naszego kraju. Wiki Gabor czeka na wasze głosy i ma szansę powtórzyć sukces Roksany Węgiel sprzed roku!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.