Meghan zdaje sobie sprawę, że Kate zostanie królową. People: Jest świadoma miejsca w hierarchii. "Nie spełnia wszystkich warunków"

Relacje pomiędzy księciem Williamem i księciem Harry'm lekko mówiąc nie są ostatnimi czasy najlepsze. Pomiędzy ich żonami bywa podobnie, jednak Meghan doskonale jest świadoma swojego miejsca w szeregu.

Od momentu, gdy Meghan Markle zaczęła spotykać się z księciem Harry'm relacje pomiędzy braćmi zaczęły być coraz chłodniejsze. Spekulowano nawet, że William nie był zbyt przychylnie nastawiony do wybranki brata, jednak z czasem pogodził się z jego wyborem. Niesmak pozostał, co odbija się wciąż na relacjach pomiędzy członkami rodziny królewskiej. 

Meghan boi się koronacji Kate

Królowa Elżbieta II ma już 93 lata, więc nie trudno się domyślić, że jej rządy w niedalekiej przyszłości się skończą. Prawnie pierwszym następcą, który miałby objąć tron, jest książę Karol, jednak od kilku lat spekuluje się, że ten zrzeknie się stanowiska na rzecz swojego syna Williama. Jak tylko ten stanie się królem, Kate będzie królową. Taki przebieg wydarzeń z pewnością nie polepszy napiętych relacji pomiędzy paniami. Jak informuje magazyn "People" Meghan jest z tym pogodzona i - co więcej szanuje wyższą pozycję bratowej w hierarchii. 

Meghan jest świadoma, że to właśnie Kate zostanie królową, ich role są doskonale określone. Co więcej, Meghan nie spełnia wszystkich warunków, w przeciwieństwie do Kate, która była do tego przygotowana. Meghan była w pełni ukształtowaną osobą, kiedy dołączyła do rodziny królewskiej, za to Kate była jeszcze na studiach, gdy poznała księcia Williama - mówi źródło magazynu. 

"People" donosi również, że głównym sprawcą napiętych stosunków pomiędzy księżnymi są media, a panie obecnie całą swoją uwagę skupiają na wychowaniu dzieci.

Z pozoru idealna rodzina królewska również ma na swoim koncie wpadki. Nawet na ślubie:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: