Meghan zdaje sobie sprawę, że Kate zostanie królową. People: Jest świadoma miejsca w hierarchii. "Nie spełnia wszystkich warunków"

Relacje pomiędzy księciem Williamem i księciem Harry'm lekko mówiąc nie są ostatnimi czasy najlepsze. Pomiędzy ich żonami bywa podobnie, jednak Meghan doskonale jest świadoma swojego miejsca w szeregu.

Od momentu, gdy Meghan Markle zaczęła spotykać się z księciem Harry'm relacje pomiędzy braćmi zaczęły być coraz chłodniejsze. Spekulowano nawet, że William nie był zbyt przychylnie nastawiony do wybranki brata, jednak z czasem pogodził się z jego wyborem. Niesmak pozostał, co odbija się wciąż na relacjach pomiędzy członkami rodziny królewskiej. 

Meghan boi się koronacji Kate

Królowa Elżbieta II ma już 93 lata, więc nie trudno się domyślić, że jej rządy w niedalekiej przyszłości się skończą. Prawnie pierwszym następcą, który miałby objąć tron, jest książę Karol, jednak od kilku lat spekuluje się, że ten zrzeknie się stanowiska na rzecz swojego syna Williama. Jak tylko ten stanie się królem, Kate będzie królową. Taki przebieg wydarzeń z pewnością nie polepszy napiętych relacji pomiędzy paniami. Jak informuje magazyn "People" Meghan jest z tym pogodzona i - co więcej szanuje wyższą pozycję bratowej w hierarchii. 

Meghan jest świadoma, że to właśnie Kate zostanie królową, ich role są doskonale określone. Co więcej, Meghan nie spełnia wszystkich warunków, w przeciwieństwie do Kate, która była do tego przygotowana. Meghan była w pełni ukształtowaną osobą, kiedy dołączyła do rodziny królewskiej, za to Kate była jeszcze na studiach, gdy poznała księcia Williama - mówi źródło magazynu. 

"People" donosi również, że głównym sprawcą napiętych stosunków pomiędzy księżnymi są media, a panie obecnie całą swoją uwagę skupiają na wychowaniu dzieci.

Z pozoru idealna rodzina królewska również ma na swoim koncie wpadki. Nawet na ślubie:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (30)
Meghan zdaje sobie sprawę, że Kate zostanie królową. People: Jest świadoma miejsca w hierarchii. "Nie spełnia wszystkich warunków"
Zaloguj się
 • Gość: Nie

  Oceniono 20 razy 10

  Śmieszne stwierdzenie "Meghan nie spełnia warunków". Po prostu wyszła za mąż za młodszego z braci. Jedyne co zrobiła Kate to wyszła za mąż za Williama, który jest starszy. Żadna z nich nie ma innych zasług, one są tam tylko dzięki ślubowi z W& H.

 • Gość: ar

  Oceniono 14 razy 8

  Plotkowa redakcjo, czy na prawdę jesteście tak słabi i ograniczeni tematycznie, że nie potraficie spłodzić artykułu, który by wzbudził zainteresowanie, a kliki zdobywacie szczuciem na obcych ludzi?
  Może trzeba poszukać innego zajęcia.

 • Gość: Xoxo

  Oceniono 12 razy 8

  Przecież tam każdy zna swoje miejsce od urodzenia. To media nakręcają ten rzekomy konflikt.

 • Gość: ja

  Oceniono 18 razy 6

  Kate nie zostanie koronowana, koronowany będzie jedynie William jako król. To, że na pewno dostanie tytuł królowej nie oznacza jednak władztwa nad UK (symblicznego, analogicznego do pozycji Williama).

 • Gość: Hermiona

  Oceniono 11 razy 3

  I jeszcze jedno....małżonka króla jest także koronowana

 • Gość: Hermiona

  Oceniono 17 razy 3

  Kate będzie królowa, księżna już jest (nie księżniczka, która jest się z urodzenia). Filip nosi tytuł księcia, ponieważ gdyby nosił tytuł króla byłby wyżej w hierarchii od swej żony, królowej dzieki sukcesji. Także Kafe będzie nosić tytuł królowej bo to nie szkodzi pozycji króla

 • Gość: Ola

  Oceniono 6 razy 2

  Kate wcale nie jest lepsza tylko z tego powodu, ze bedzie krolowa. Takie tytuly nie robia na mnie zadnego znaczenia.

 • Gość: jo

  Oceniono 4 razy 2

  Poważnie? Megan jest świadoma, że to Kasia, a nie ona będzie królową?

 • Gość: Lila

  Oceniono 16 razy 2

  Przecież Kat też nie będzie królowa. Królem zostanie William. Poza tym sądząc po średniej wieku u tej Rodziny to William zostanie królem a Kate księżna w wieku 80 lat;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX