David Guetta przyłapany z dziewczyną na wakacjach. On jest w świetnej formie, ale i tak to ona przyciąga uwagę. Musicie zobaczyć jej brzuch

David Guetta jest jednym z najpopularniejszych DJ-ów na świecie. Obecnie przebywa na wakacjach w Miami, gdzie został zauważony przez paparazzi. Na wyjeździe towarzyszy mu jego piękna dziewczyna.

David Guetta od 2015 roku spotyka się z młodszą o 24 lata Jessiką Ledon. Para została przyłapana na jednej z plaży w Miami. Musimy przyznać, że oboje prezentują się naprawdę pięknie, ale to figura Jessiki wszystkich zachwyciła. 

David Guetta z nową dziewczyną Jessicą Ledon

David Guetta ma 52 lata i prezentuję się bardzo dobrze. Widać, że artysta dba o sylwetkę, na której odznaczają się mięśnie. Podobnie jest w przypadku jego dziewczyny! Jessica Ledon na plaży zaprezentowała się w kolorowym kostiumie w paski, ale uwagę przykuło przede wszystkim jej ciało, które jest niezwykle wyrzeźbione. Na brzuchu widzimy wyraźny "kaloryfer". Możemy nawet pokusić się o opinię, że jej brzuch wygląda lepiej niż brzuch Davida!

Kim jest Jessica Ledon?

Jessica jest aktorką pochodzenia kubańskiego i zazwyczaj gra w teatrze. Para nie afiszuję się związkiem i ukrywa swoją prywatność. Na każdym zdjęciu widać, jak bardzo się kocha.

Przypominamy że David Guetta w 2014 zakończył swoje małżeństwo, które trwało 24 lata. Artysta wielokrotnie powtarzał, że nie wierzy już w sens ślubu, dlatego z obecną partnerką nie zamierza się żenić.

My życzymy im dużo szczęścia i zazdrościmy figury wybranki DJ-a!

BO

Poniżej możecie zobaczyć zapomniane już związki gwiazd. Oni naprawdę kiedyś byli parą!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.