Oleh z "Big Brothera" odpowiada na zarzuty Milexa i oskarża go o kradzież. "Madzia jest załamana" [TYLKO U NAS]

Przyjaciel Madzi z "Big Brothera", Milex, zarzucił Olehowi, że ten go pobił i wyrzucił z mieszkania. Influencer odpowiedział na zarzuty i zdradził, jak z całą sytuacją radzi sobie Madzia.

Przyjaciel Madzi z "Big Brothera", Milex, na łamach serwisu Pudelek oskarżył jej chłopaka o to, że go pobił i wyrzucił z mieszkania. Jakby tego było mało, zaznaczył również, że Oleh nie szanuje swojej dziewczyny i niejednokrotnie zdarzało mu się ją wyzywać i poniżać. Sam zainteresowany zdecydował się odeprzeć atak.

Oleh odpowiada Milexowi

Na odpowiedź Oleha nie trzeba było długo czekać. Na swoim Instagramie zamieścił oświadczenie, w którym oczywiście wszystkiemu zaprzeczył, co więcej wspomniał, że przyjaciel jego dziewczyny ich regularnie okradał. 

Milex nie został wyrzucony z mieszkania, tylko dostał odpowiednią ilość czasu na znalezienie nowego lokum. Podjęliśmy taką decyzję, ponieważ Kamil Rój (Milex) cyklicznie nas okradał, okłamywał, a z domu robił sobie hotel. Nie będziemy również tolerowali nadużywania alkoholu... - czytamy na InstaStories Oleha. 

Oleh dodał, że sprawą zajmuje się już prawnik. Skontaktowaliśmy się z byłym uczestnikiem "Big Brothera". W rozmowie z Plotkiem przyznał, że kradzież w przypadku byłego już współlokatora nie była incydentalna. 

Użył karty Madzi bez jej zgody i do tego się nie przyznał. Wyciągnął pieniądze z portfela również bez jej wiedzy i zgody. Niestety to tylko dwie sytuacje, o których wiemy i możliwe że to było niejednokrotnie - mówi Plotkowi Oleh. 

Jak z całą sytuacją radzi sobie Madzia? Warto przypomnieć, że przyjaźniła się z Milexem od wielu lat, więc może być to dla niej niemały zawód. Oleh zdradził nam, że ta jest załamana.

Jest załamana tą sytuacją. Mówi, że nie spodziewała się czegoś takiego po nim. Jest po prostu w szoku, tym co zrobił - wyznał Oleh.

Całej sytuacji nie skomentowała jeszcze Madzia, która jest postawiona pomiędzy młotem a kowadłem. Z jednej strony wieloletni przyjaciel, z drugiej ukochany chłopak. Jesteście ciekawi dalszego rozwoju wydarzeń?

Oleh brał udział w najnowszej serii walk FAME MMA. W rozmowie z naszym reporterem opowiedział, jak Madzia zapatrywała się na jego walkę:

Zobacz wideo

Robert Głowacki