Alicia Keys zabrała syna do manikiurzystki. 4-latek pomalował paznokcie na tęczowo, ale przestraszył się opinii innych

Alicia Keys opowiedziała fanom o pewnej sytuacji ze swojego życia prywatnego. Artystka przeraziła się, że jej syn przestraszył się opinii ludzi.

Alicia Keys od dziewięciu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim ze znanym producentem muzycznym, z którym wychowuje dwóch synów. Ostatnio podzieliła się historią związaną z jednym z chłopców. 4-letni Genesis bardzo zaskoczył mamę.

Alicia Keys zaskoczona zachowaniem syna

4-latek pojechał pewnego razu z Alicią do manikiurzystki. Widząc, jak specjalistka zajmuje się paznokciami mamy, zapragnął tego samego. Poprosił o manicure w kolorach tęczy. Kiedy zobaczył efekt końcowy, stwierdził, że szybko chce zmyć lakier. Dlaczego? Ponoć przestraszył się reakcji rówieśników. 

Mamusiu, nie chcę tego na moich paznokciach. Ludziom się to nie spodoba - powiedział.

Piosenkarka była zaskoczona reakcją Genesisa. Nie dowierzała, że 4-letnie dziecko jest w stanie przestraszyć się zaściankowego myślenia innych ludzi. 

Czy możecie w to uwierzyć?! On ma dopiero cztery lata. 4 lata! I już rozumie koncepcję, że ktoś go oceni, ponieważ wybrał tęczowe kolory na swoich paznokciach.

Gwiazda starała się uspokoić syna. 

Wybrałeś to. Spodobało ci się. Robisz to, co lubisz. Dlaczego obchodzi Cię to, co mówią inni? Przecież wielu facetów maluje paznokcie.

Alicia opowiedziała o tym, ponieważ ma nadzieję, że mentalność wielu ludzi zmieni się i zwrócą w końcu uwagę na to, jak swoimi opiniami mogą wpływać na świadomość młodych ludzi. Na koniec przyznała się, że sama ma w sobie męski pierwiastek i absolutnie nie czuje się z tym faktem gorsza. Ludzie powinni porzucić stereotypy i nie oceniać innych po wyglądzie. 

CW

Zagraniczne gwiazdy lubią chwalić się swoimi pociechami w sieci. Nie tak dawno zrobił to Enrique Iglesias. Jego córka jest naprawę słodka.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.