David Beckham w jacuzzi z Courteney Cox! Internauci zaskoczeni, wśród nich Jennifer Aniston. Jej komentarz rozbraja

Na Instagramie Courteney Cox pojawiło się nagranie, na którym aktorka pluska się w jacuzzi z Davidem Beckhamem. Pod postem natychmiast pojawił się komentarz Jennifer Aniston.

Instagram jest obecnie skarbnicą wiedzy na temat życia gwiazd i celebrytów. To tam ogłaszają oni radosne nowiny, ale i wydają oświadczenia dotyczące poważnych spraw. Większość postów to jednak zabawne zdjęcia i nagrania. Właśnie do takich należy to, które na swój profil wrzuciła Courteney Cox. W jacuzzi obok niej znalazł się David Beckham

Jennfer Aniston komentuje nagranie Cox z Beckhamem

Aktorka wrzuciła na Instagram nagranie, jak pluska się w jacuzzi razem z byłym piłkarzem. Choć towarzyszyli im też inni mężczyźni, przez chwilę byli w nim sami.

 

Post koleżanki z serialu "Przyjaciele" postanowiła skomentować Jennifer Aniston. Aktorka, która niedawno założyła swój profil i pobiła rekord Guinessa, jest na Instagramie wyjątkowo aktywna i nie umyka jej nic.

Czekajcie... Co tu się dzieje?! - dopytywała.

Podobnych komentarzy było wiele, ale póki co zainteresowani nie zabrali głosu. Być może szykują "secret project"? Nie jest to wykluczone, bo zdjęcie z Courteney dodał na swój profil również David. 

 

Czy Victoria powinna czuć się zazdrosna? Mamy nadzieję, że nie. W końcu kilka dni temu zapewniała, że w jej małżeństwie nie dzieje się nic złego. 

Jennifer Aniston opublikowała na Instagramie pierwszy post, który pobił rekord Guinessa. Zobaczcie jak zareagowała.

Zobacz wideo
Więcej o: