Rafał Brzozowski zabrał partnerkę na imprezę Miss Polonia. Piękność! W tej sukni sama mogłaby startować w konkursie

Rafał Brzozowski pilnie strzeże swojego życia prywatnego. W sobotę jednak postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zabrał na ściankę ukochaną, Annę Tarnowską. Pięknie razem wyglądali.

Rafał Brzozowski zamiast skupić się na zaspokojeniu potrzeb fanów i wydać nową płytę, woli rozwijać karierę celebrycką. Od prawie dwóch lat jest ulubieńcem szefów TVP. Dzięki temu prowadził "Koło fortuny", a obecnie zabawia ludzi jako prowadzący "Jaka to melodia?". Niewiele wiemy o jego życiu prywatnym, ale on sam odsłania coraz więcej kart. W sobotę wieczorem pozował na ściance z partnerką. 

Rafał Brzozowski z ukochaną na ściance

O Rafale pisało się ostatnio głównie w związku z zaskakującym transferem z "Koła Fortuny" do "Jaka to melodia?". Decyzja szefostwa TVP zaskoczyła wielu fanów obu programów. Teraz jednak jest na językach za sprawą partnerki, z którą pojawił się na imprezie organizatorów konkursu Miss Polonia. Nie unikali blasków fleszy i z wielką chęcią pozowali do zdjęć. 

Warto wspomnieć, jak muzyk poznał Tarnowską. Pierwsze spotkanie zainicjowała niejako Natalia Siwiec kilka lat temu po festiwalu TOP Trendy.

Oni tworzą super związek. Nie dość, że są parą, to jednocześnie są przyjaciółmi, którzy zawsze mogą na siebie liczyć i nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Od początku było pomiędzy nimi coś poważnego, a nie tylko jakaś przelotna wakacyjna miłość. Teraz mamy tego dowody - mówiła kilka lat temu znajoma pary w rozmowie z magazynem "Życie na gorąco".

Spójrzcie na przygotowaną przez nas galerę. Czyż Anna i Rafał nie wyglądają słodko?

CW

Swoim życiem prywatnym lubią czasem pochwalić się Państwo Bieber. Zobaczcie, jak okazywali sobie czułość na oczach milionów fanów.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (55)
Rafał Brzozowski zabrał partnerkę na imprezę Miss Polonia. Prawdziwa piękność! W tej sukni sama mogłaby startować w konkursie
Zaloguj się
 • Gość: j

  Oceniono 46 razy 26

  piękna kobieta, pan zaś irytujacy na maksa

 • Gość: Werka

  Oceniono 27 razy 15

  Stajnia szczecińska, koleżanka Siwiec.

 • mimamima

  Oceniono 10 razy 8

  Pominając fakt, że nie wiem, kim jest RB (nie jestem na czasie), to rozumiem, że ten pan pokazując się z piękną partnerką został tym sposobem dowartościowany. Natomiast partnerka została dowartościowana zabraniem jej na imprezę. No i git. Wzajemne świadczenia.

 • Gość: Dość

  Oceniono 7 razy 7

  A gdyby tak skomentować. znana np. dziennikarka ma nowego partnera. To istna piękność. Może startować w konkursie piękności. Brzmi dziwnie ? Dopóki będzie brzmieć dziwnie dopóty mamy do czynienia z czystym seksizmem.

 • Gość: Ciekawe

  Oceniono 12 razy 6

  Nie wiem kompletnie jakie plecy ma ten brzozowski, ze go ktokolwiek chce w tvp, bo jest to chyba najbardziej nielubiana i odpychajaca osoba w szolbiznesie. Pamietam jak bral udzial w takim programie, w ktorym gwiazdy wykonywaly utwory innych i byly oceniane (swoja droga jakt to sie stalo, ze brzozowski wowczas byl "gwiazda" obok titusa z acid drinkers, reni jusis, nataszy urbanskiej, nikt tego nie wie) i juz wtedy nieelegancko i arogancko podskakiwal jak go jurorzy oceniali slabo, a byl najgorszy ze wszystkich rzecz jasna. Kto go promuje?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX