Rafał Brzozowski zabrał partnerkę na imprezę Miss Polonia. Piękność! W tej sukni sama mogłaby startować w konkursie

Rafał Brzozowski pilnie strzeże swojego życia prywatnego. W sobotę jednak postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zabrał na ściankę ukochaną, Annę Tarnowską. Pięknie razem wyglądali.

Rafał Brzozowski zamiast skupić się na zaspokojeniu potrzeb fanów i wydać nową płytę, woli rozwijać karierę celebrycką. Od prawie dwóch lat jest ulubieńcem szefów TVP. Dzięki temu prowadził "Koło fortuny", a obecnie zabawia ludzi jako prowadzący "Jaka to melodia?". Niewiele wiemy o jego życiu prywatnym, ale on sam odsłania coraz więcej kart. W sobotę wieczorem pozował na ściance z partnerką. 

Rafał Brzozowski z ukochaną na ściance

O Rafale pisało się ostatnio głównie w związku z zaskakującym transferem z "Koła Fortuny" do "Jaka to melodia?". Decyzja szefostwa TVP zaskoczyła wielu fanów obu programów. Teraz jednak jest na językach za sprawą partnerki, z którą pojawił się na imprezie organizatorów konkursu Miss Polonia. Nie unikali blasków fleszy i z wielką chęcią pozowali do zdjęć. 

Warto wspomnieć, jak muzyk poznał Tarnowską. Pierwsze spotkanie zainicjowała niejako Natalia Siwiec kilka lat temu po festiwalu TOP Trendy.

Oni tworzą super związek. Nie dość, że są parą, to jednocześnie są przyjaciółmi, którzy zawsze mogą na siebie liczyć i nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Od początku było pomiędzy nimi coś poważnego, a nie tylko jakaś przelotna wakacyjna miłość. Teraz mamy tego dowody - mówiła kilka lat temu znajoma pary w rozmowie z magazynem "Życie na gorąco".

Spójrzcie na przygotowaną przez nas galerę. Czyż Anna i Rafał nie wyglądają słodko?

CW

Swoim życiem prywatnym lubią czasem pochwalić się Państwo Bieber. Zobaczcie, jak okazywali sobie czułość na oczach milionów fanów.

Zobacz wideo