Ania i Stanisław z "Top Model" są parą? Ich komentarze zdradzają wiele. "Moja ruda bestia"

Czy Ania Jaroszewska i Stanisław Obolewicz mają się ku sobie? Ich wspólne zdjęcia na pewno nie uciszą plotek.

Za nami już siedem odcinków programu "Top Model". Nic więc dziwnego, że między uczestnikami zaczynają tworzyć się bliskie relacje. W końcu w domu modeli i modelek spędzili ze sobą bardzo dużo czasu. Od kilku dni fani programu zwracają szczególną uwagę na jedną parę. Czy na naszych oczach rodzi się prawdziwe uczucie?

"Top Model". Ania i Stanisław są parą?

Ania Jaroszewska i Stanisław Obolewicz od samego początku świetnie się dogadywali. Kiedy program zaczął się na dobre, a oni cały czas byli obok siebie, powoli stawali się bliskimi przyjaciółmi. Jednak czy teraz to również tylko przyjaźń? Ich wspólne zdjęcia i komentarze na pewno nie uciszą plotek o rzekomym romansie.

Najwięcej emocji wywołało zdjęcie, które udostępnił Stanisław. Pozuje on z Anią i patrzy na nią uwodzicielskim wzrokiem. Fotografia mogła oczywiście zostać zrobiona podczas sesji zdjęciowej, jednak opis modela zwraca szczególną uwagę.

Moja ruda bestia - napisał.
 

W ostatnim odcinku uczestnicy programu musieli wystąpić w krótkich materiałach wideo. Modeli i modelki zostali podzieleni w pary. Ania i Stanisław oczywiście byli razem. Przypadek?

 

W komentarzach zawrzało. Na jeden z nich odpowiedział sam Stanisław.

Była chemia - napisał obserwator.
Jest cały czas - stwierdził model.

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz z "Top Model" również zostali parą:

Zobacz wideo

Na profilu Ani również nie brakuje zdjęć ze Stanisławem. Myślicie, że jest między nimi uczucie?

KB