La Toya Jackson jeszcze tak prezentowała się rok temu. Teraz jej twarz przypomina maskę. Przesadziła z operacjami plastycznymi

Wszystko wskazuje na to, że La Toya Jackson poddała się kolejnym operacjom plastycznym, Celebrytka wygląda przez to bardzo nienaturalnie. Zobaczcie sami.

La Toya Jackson w tym roku skończyła 62-lata. Celebrytka marzyła, by osiągnąć taką karierę, jak jej rodzeństwo - Michael i Janet. Niestety, nie udało się. Dziś jednak odcina kupony od popularności swojej rodziny i poddaje się kolejnym operacjom plastycznym. Niestety, jej twarz nie wygląda dobrze. Tylko spójrzcie na jej najnowsze zdjęcia - przerażają. 

La Toya Jackson przesadziła z operacjami plastycznymi 

La Toya Jackson aspirowała do do bycia gwiazdą sceny. Nagrała nawet nagrała kilka przeciętnych płyt. Próbowała też swoich sił w aktorstwie i modelingu. Obecnie mówi się o niej tylko w kontekście jej zamiłowania do operacji plastycznych. 62-latka niejednokrotnie oddawała się w ręce chirurga plastycznego. Swoją przygodę z chirurgią plastyczną zaczęła już jako młoda dziewczyna. Niestety, twarz Jackson zaczyna wyglądać coraz gorzej i przypomina maskę. 

Widać to na jej najnowszych zdjęciach - zarówno tych wykonanych przez paparazzi z ukrycia, jak i tych z czerwonego dywanu. Gdy spojrzy się na jej twarz, można odnieść wrażenie, że stoi przed nami Michael Jackson Czy celebrytce o to taki efekt własnie chodzi?  Mamy nadzieję, że w pewnym momencie La Toya pójdzie po rozum do głowy i ograniczy zabiegi chirurgiczne.

AG 

Więcej o: