Filip Chajzer zachwyca się półnagim zdjęciem fanki. "Niech wystrzeli gejzer bieli". Fani nie kryją zażenowania

Filip Chajzer raz jeszcze udowodnił, że dwuznaczne żarty to jego specjalność. Czy tym razem przesadził?

O Filipie Chajzerze znów jest głośno. Po nagraniu swojej trenerki w dwuznacznej pozie, gospodarz "Dzień dobry TVN" postanowił po raz kolejny pochwalić się dyskusyjnym poczuciem humoru. Internauci byli bezlitośni.

Ojciec Filipa Chajzera, Zygmunt, pracuje w mediach od lat. W ostatnim czasie kojarzony był jednak nie z prowadzonymi przez niego programami, a reklamie proszku do prania. Przedsiębiorczy 65-latek postanowił wykorzystać ten fakt i wypuścił na rynek własną linię detergentów - Mr. ZIGGI. W projekt zaangażował się również Filip.

Filip Chajzer i gejzer bieli

Jednym z elementów promocji proszków do prania Zygmunta Chajzera był konkurs na najlepsze zdjęcie z produktem. Zwycięzca otrzymał pralkę oraz roczny zapas Mr. ZIGGI. Jak się okazało, ojcu i synowi najbardziej spodobała się fotka z nagą(?) kobietą.

 

Filip opatrzył zwycięską fotkę "zabawnym" komentarzem.

NIECH WYSTRZELI GEJZER BIELI - napisał.

Fani z miejsca podzielili się swoimi przemyśleniami.

Obrzydliwe. Prostactwo we krwi.
Masakra - czytamy w komentarzach.

Wiele osób zauważyło też, że nagrodzone zdjęcie zostało zgłoszone po czasie. Nie powinno być więc brane pod uwagę w konkursie. Na te uwagi Filip nie pozostał głuchy. Wyjaśnił, że laureatka otrzyma nagrody bez względu na regulamin. Ostatecznie pierwsze miejsce przypadło jednak komuś innemu.

Lubicie poczucie humoru Filipa Chajzera?

Przypomnijmy ostatni skandal prezentera...

Zobacz wideo