Agnieszka Woźniak-Starak otwiera swoje bistro? Skontaktowaliśmy się z menadżerką dziennikarki. "Kiedyś o tym myśleli"

Agnieszka Woźniak-Starak otwiera swoje bistro. Taka informacja krąży od jakiegoś czasu w mediach. Żeby poznać szczegóły, skontaktowaliśmy się z menadżerką dziennikarki.

Agnieszka Woźniak-Starak według tabloidu "Fakt" miała zaangażować się w nowy projekt. Według ich źródła dziennikarka od jakiegoś czasu zajmuje się tworzeniem swojego lokalu, który miał mieścić się w centrum Warszawy. Ponoć miała zrobić ze względu na to, że sama uwielbia przesiadywać w takich miejscach.

Agnieszka Woźniak-Starak otwiera bistro?

Jak dodał informator tabloidu chciała, żeby w lokalu było tanio, a w wyborze wystroju miała pomagać jej teściowa Anna. Skontaktowaliśmy się z menadżerką dziennikarki, żeby dowiedzieć się więcej szczegółów. Okazuje się, że te informacje nie mają pokrycia z rzeczywistością:

To nieprawda i nie będzie restauracji. Co prawda kiedyś o tym myśleli, ale ten pomysł upadł już kilka miesięcy temu - powiedziała w rozmowie z Plotkiem. 

Okazuje się też, że doniesienia o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak weźmie udział w zagranicznej premierze ostatniego filmu swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, są nieprawdziwe:

Nie ma tego w planach - dodała menadżerka gwiazdy.

Edward Miszczak we wzruszający słowach wspomina Piotra Woźniaka-Staraka:

Zobacz wideo

AW