Agnieszka Woźniak-Starak otwiera swoje bistro? Skontaktowaliśmy się z menadżerką dziennikarki. "Kiedyś o tym myśleli"

Agnieszka Woźniak-Starak otwiera swoje bistro. Taka informacja krąży od jakiegoś czasu w mediach. Żeby poznać szczegóły, skontaktowaliśmy się z menadżerką dziennikarki.

Agnieszka Woźniak-Starak według tabloidu "Fakt" miała zaangażować się w nowy projekt. Według ich źródła dziennikarka od jakiegoś czasu zajmuje się tworzeniem swojego lokalu, który miał mieścić się w centrum Warszawy. Ponoć miała zrobić ze względu na to, że sama uwielbia przesiadywać w takich miejscach.

Agnieszka Woźniak-Starak otwiera bistro?

Jak dodał informator tabloidu chciała, żeby w lokalu było tanio, a w wyborze wystroju miała pomagać jej teściowa Anna. Skontaktowaliśmy się z menadżerką dziennikarki, żeby dowiedzieć się więcej szczegółów. Okazuje się, że te informacje nie mają pokrycia z rzeczywistością:

To nieprawda i nie będzie restauracji. Co prawda kiedyś o tym myśleli, ale ten pomysł upadł już kilka miesięcy temu - powiedziała w rozmowie z Plotkiem. 

Okazuje się też, że doniesienia o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak weźmie udział w zagranicznej premierze ostatniego filmu swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, są nieprawdziwe:

Nie ma tego w planach - dodała menadżerka gwiazdy.

Edward Miszczak we wzruszający słowach wspomina Piotra Woźniaka-Staraka:

AW

Więcej o:
Komentarze (59)
Agnieszka Woźniak-Starak otwiera swoje bistro? Skontaktowaliśmy się z menadżerką dziennikarki
Zaloguj się
 • alberto_srapovoli

  Oceniono 47 razy 25

  Ta, jasne. Calodobowa tawerne dla motorowodniakow na Mazurach. Kelnerke juz ma.

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 28 razy 24

  Jutro bedzie artykul "Czy AWS otwiera wlasny zaklad fryzjerski?" W tresci: nie, nie otwiera. Pojutrze - Czy AWS otwiera swoj hotel? W tresci - nie, nie otwiera. Za dwa dni- czy AWS otwiera swoj zaklad fotograficzny, w tresci - nie, nie otwiera. Za trzy dni - czy AWS otwiera swoj magiel? W tresci - nie, nie otwiera. za cztery dni - czy AWS otwiera wlasna linie PKS? W tresci - nie, nie otwiera. Za piec dni...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 40 razy 24

  Na Językach - skandale, romanse, zdrady - tym karmiła Polaków w swoim czasie pani Agnieszka.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 23 razy 19

  Na Językach - pamiętamy...

 • heraldek

  Oceniono 24 razy 12

  Moze i chciala lokalu....ale jak jej mezowi jedna kelnereczka na motorowce strip-tease odwalila, ze pijany maz z wrazenia zagrychy szukal w jeziorze... to jej gastronomii sie odechcialo....

 • Gość: Piotr Fuleda

  Oceniono 18 razy 10

  Czy ona umie odsunąć się w cień w ramach godności jakiejkolwiek czy nie? Rodzice chłopaka nie komentuja, nie ma ich. A ta qrwa co chwile coś. Może za chwile zacznie robić barter z firmą od świeczek nagrobkowych na swoim instagramie? Bo przecież o to mamy taką żałobę XXI wieku. Czy osoba która straciła bliską osobę ma siłę do jasnej cholery siedzieć i czytać portale plotkarskie? Czym ona jest zdziwiona? Świeciła mordą na ściankach i teraz oczekuje czego spokoju? Ale jak można oczekiwać spokoju skoro samemu się prosi o uwagę , to media ją szukały czy sama bawi się instagramem?!
  Rozumiem, że nietakt od samego początku, odziać miniówkę jak na dyskotekę na pogrzeb męża to dość niezręczne i mało poważne, nikt z gości nawet nie ubrał sukienki przed kolano! Gdzie ona przyszła męża chować? Rozumiem, że nic jej nie zostawił bo nic nie miał, nawet nie był synem miliardera a pasierbem. Więc można "zrozumieć" że kasy ma tyle ile zaoszczędziła więc pewnie życie na wygodzie jakiego nauczył ją Piotrek kosztuje. A upaść nie jest łatwo.
  Czy to normalne że ktoś mówi że Piotrek pływał w nocy?! qrwaaaaa tego się znieść nie da! Co ona myśli, że ludzie z Fuledy tego nie czytają? Co ona nie wiedziała, ze miał bliskie koleżanki które helikopetrami przylatywały na Fuledę? A co to nowość że odstawiał ochroniarzy i woził się samochodem po mazurach z dziewczynami? O jakich mazurach ona mówi?! Lansowała się po warszawie kiedy on robił imprezy u rodziców. Kogo ona chce okłamać?

 • Gość: beaNY

  Oceniono 16 razy 10

  Niedlugo wyjdzie na jaw, ze Ewa przyciazyla i jego rodzice ogarna ja opieka, by odzyskac choc czesc syna..., a Aga pojdzie w niepamiec, znajdzie innego bolca, bo juz po salonach biega... Seria 22, odc.1044

 • claudiusz

  Oceniono 14 razy 10

  jesli barman nie bedzie pil.....to sukces zapewniony..

 • Gość: Yax

  Oceniono 20 razy 10

  Dzień bez męczennicy wdowy teraz zajęła miejsce wdowy smoleńskiej z botoxu racewicz dniem straconym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX