Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała w poście o Gabi Drzewieckiej. Prezenterka wyznała nam, jaka była jej pierwsza reakcja na ten wpis

Gabi Drzewiecka w rozmowie z reporterem Plotka zdradziła, jak zareagowała, gdy przeczytała skierowane do niej słowa Agnieszki Woźniak-Starak. Popłynęły łzy.

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła tragedię. W nocy z 17 na 18 sierpnia nad jeziorem Kisajno zmarł jej mąż Piotr Woźniak-Starak. Prezenterka postanowiła więc usunąć się w cień i zrezygnować z prowadzenia "Big Brothera". Zastąpiła ją Gabi Drzewiecka, która czytając to, co napisała jej poprzedniczka, popłakała się. 

Agnieszka Woźniak-Starak podziękowała Gabi Drzewieckiej

Muzyczna dziennikarka dowiedziała się o poście koleżanki podczas zeszłotygodniowego wywiadu z jednym z dziennikarzy. Nam opowiedziała, jak się wtedy poczuła. 

Gabi Drzewiecka płakała po słowach Agnieszki Woźniak-Starak

Zobacz wideo
Ja tego nie widziałam przed programem. Jeden z dziennikarzy powiedział mi to dopiero "po". Zaczęłam sobie trochę popłakiwać. Jak wszystkie światła zgasły, jak wszyscy poszli do domu i zostało kilka osób na krzyż, to siedziałam z Kasią Mazurkiewicz i ona mi pokazała cały ten wpis. Zaczęły mi lecieć łzy na telefon.


Przypomnijmy, tuż przed rozpoczęciem pierwszego odcinka "Big Brother Arena", Agnieszka po raz pierwszy odniosła się do dramatycznych wydarzeń ostatnich tygodni. Publikując zdjęcie magnolii, podzieliła się swoimi refleksjami, przy okazji życząc powodzenia swojej następczyni w programie. 

Dziś startuje "Big Brother". Gabi, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem - pisała Woźniak-Starak.

Chyba nikt nie spodziewał się takich słów. Zobaczcie co jeszcze na ten temat powiedziała Gabi w materiale powyżej. 

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.