Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała w poście o Gabi Drzewieckiej. Prezenterka wyznała nam, jaka była jej pierwsza reakcja na ten wpis

Gabi Drzewiecka w rozmowie z reporterem Plotka zdradziła, jak zareagowała, gdy przeczytała skierowane do niej słowa Agnieszki Woźniak-Starak. Popłynęły łzy.

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła tragedię. W nocy z 17 na 18 sierpnia nad jeziorem Kisajno zmarł jej mąż Piotr Woźniak-Starak. Prezenterka postanowiła więc usunąć się w cień i zrezygnować z prowadzenia "Big Brothera". Zastąpiła ją Gabi Drzewiecka, która czytając to, co napisała jej poprzedniczka, popłakała się. 

Agnieszka Woźniak-Starak podziękowała Gabi Drzewieckiej

Muzyczna dziennikarka dowiedziała się o poście koleżanki podczas zeszłotygodniowego wywiadu z jednym z dziennikarzy. Nam opowiedziała, jak się wtedy poczuła. 

Gabi Drzewiecka płakała po słowach Agnieszki Woźniak-Starak

Ja tego nie widziałam przed programem. Jeden z dziennikarzy powiedział mi to dopiero "po". Zaczęłam sobie trochę popłakiwać. Jak wszystkie światła zgasły, jak wszyscy poszli do domu i zostało kilka osób na krzyż, to siedziałam z Kasią Mazurkiewicz i ona mi pokazała cały ten wpis. Zaczęły mi lecieć łzy na telefon.


Przypomnijmy, tuż przed rozpoczęciem pierwszego odcinka "Big Brother Arena", Agnieszka po raz pierwszy odniosła się do dramatycznych wydarzeń ostatnich tygodni. Publikując zdjęcie magnolii, podzieliła się swoimi refleksjami, przy okazji życząc powodzenia swojej następczyni w programie. 

Dziś startuje "Big Brother". Gabi, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem - pisała Woźniak-Starak.

Chyba nikt nie spodziewał się takich słów. Zobaczcie co jeszcze na ten temat powiedziała Gabi w materiale powyżej. 

CW

Więcej o:
Komentarze (86)
Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała w poście o Gabi Drzewieckiej. Prezenterka wyznała nam, jaka była jej pierwsza reakcja na ten wpis
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 30 razy 24

  Przestalibyście już żerować na tej rodzinie. Chyba wystarczająco nachapaliście się na artykułach, wyświetleniach i reklamach?

 • Gość: Grarzyna

  Oceniono 27 razy 21

  Popłakałam się jak zobaczyłam że Gabi się popłakała. Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie, jak bardzo pochlipują teraz p. Edward Miszczak oraz Piotr Kraśko z Hanną Smoktunowicz-Lis

 • Gość: goła z Mazur

  Oceniono 15 razy 15

  Podobno Ewa Owczarek z Łodzi zaczyna przerywać milczenie. Udzieliła już pierwszego wywiadu.

 • Gość: Van

  Oceniono 10 razy 10

  Kurde, skończcie już z tymi jej włosami. TO PERUKA. Dotarło?!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 15 razy 9

  Prawie każdej leciałyby łzy z oczu, gdyby ją stary zdradzał z pierwszą lepszą napotkaną dupcią.

 • Megalodon akwaryjny

  Oceniono 9 razy 9

  Przestańcie już pisać o tej Agnieszki Starak takich jak ona jest dziesiątki której śmierć zabrała bliskie osoby dosyć już tej sztuczności i sponsorowanych artykułów Napiszcie coś o Miśku Misiewiczu!!!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 13 razy 9

  Nie da się już tego słuchać Agnieszka Woźniak starak zdjela obraczke założyła popłakała się na festiwalu w Gdyni ludzie to jest życie tak miało być i się stało

 • valla

  Oceniono 31 razy 9

  lepiej by napisala ile % mial szanowny maz…. I co robil z rozneglizowana panna w nocy na srodku jeziora :) to mogloby byc ciekawe - a nie ta zaloba na pokaz….

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX