Ricky Martin na imprezie z mężem i synami. 11-letni Valentino zaszalał z fryzurą. Piosenkarz ogłosił przy okazji ważną nowinę. Jego rodzina się powiększy

Ricky Martin to w krajach hiszpańskojęzycznych nadal gwiazda wielkiego formatu. Piosenkarz od lat angażuje się także społecznie, a w miniony weekend odebrał nagrodę od organizacji "Human Rights Company". Na galę z tej okazji zabrał męża i synów.

Ricky Martin nie należy do gwiazd, które chętnie dzielą się życiem prywatnym. Wiemy, że od niemal dwóch lat jest w związku małżeńskim z Jwanem Yosefem, malarzem urodzonym w Szwecji. Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci. Córka niedługo skończy rok, więc jest jeszcze za mała, by zabierać ją na galę. Ale bliźniacy, Matteo i Valentino towarzyszyli ojcu w niedzielę w Waszyngtonie.

Ricky Martin zabrał synów na galę

Ricky Martin w Polsce jest znany przede wszystkim ze starych hitów, takich jak "She Bangs", ale w krajach hiszpańskojęzycznych jego nowe utwory osiągają miliardy odtworzeń w serwisie YouTube. Gwiazdor chętnie angażuje się w działalność charytatywną, ofiarował pomoc m.in. poszkodowanym przez tsunami w Tajlandii. 

W Waszyngtonie został nagrodzony przez organizację "Human Rights Company". Ricky zaskoczył zebranych swoją długą brodą, ale naszą uwagę przyciągnął 11-letni Valentino. Chłopiec pofarbował górę włosów na wiśniowy kolor, a podgolone boki pozostawił w naturalnym kolorze.

Podczas gali, Martin pozdrowił rodzinę ze sceny.

Są tu moi cudowni bliźniacy, Matteo i Valentino - mówił wzruszony. - Kocham Was z całego serca. Jesteście moją siłą, inspirujecie mnie każdego dnia, sprawiacie że robię to, co robię i jesteście wspaniałymi dzieciakami. Po prostu wspaniałymi.

Następnie wyznał, że jego rodzina wkrótce się powiększy.

Swoją drogą, chciałbym ogłosić, że ja i Jwan jesteśmy w ciąży. Spodziewamy się dziecka!

Gratulujemy :)

Mały Valentino zaszalał z fryzurą, ale nie on jeden ma ułańską fantazję. Te gwiazdy też lubią kreatywnych fryzjerów:

Zobacz wideo

jm

Więcej o:
Komentarze (76)
Ricky Martin na imprezie z całą rodziną. On z bujną brodą, ale spójrzcie na 11-letniego synka. Zaszalał z kolorem włosów
Zaloguj się
 • Gość: riki

  Oceniono 53 razy 15

  "Swoją drogą, chciałbym ogłosić, że ja i Jwan jesteśmy w ciąży."
  A teraz chwilę, chwilę się zatrzymajmy, pomyślmy...tak, tak, teraz już wiem czemu PiS wygra wybory.

 • maslanka_anna

  Oceniono 51 razy 7

  Wszystkiego najlepszego ! Ich dzieci mają zapewniony byt na świecie ! Wyglądają na wspaniałych rodziców.

 • Gość: Popopopopopopopopotega

  Oceniono 36 razy 6

  Cudowne wieści 😍 niech ich miłość kwitnie, zdrowie i szczęście niech im dopisuje❤

 • Gość: goscx

  Oceniono 32 razy 4

  Znowu jakas biedna surrogatka zostala wykorzystana.....to jest skandal i nie ma sie czym chwalic. Przy okazji nalezaloby spytac; kto jest ojcem kto jest matka?

 • Gość: Zbigniew

  Oceniono 5 razy 3

  Haha "jesteśmy w ciąży" który z nich Ricki czy Jawan hahaha i w którym miesiącu hahaha świat staje na głowie chyba dobrze ze planeta dostaje gorączki bo czas już się oczyścić z zarazków i zacząć od nowa :)

 • Gość: nm

  Oceniono 7 razy 3

  hmmm jestesmy w ciazy??? a na oko wyglada normalnie a tu masz jakis glupek

 • tk

  Oceniono 16 razy 2

  "Swoją drogą, chciałbym ogłosić, że ja i Jwan jesteśmy w ciąży." Nie wiedziałem że chłop chłopa może w tyłek zapłodnić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX