Grzegorz Krychowiak powiększa swoje modowe imperium. Piłkarz otwiera kolejne butiki

Grzegorz Krychowiak zalicza się do grona tych piłkarzy, którzy poza boiskiem zwracają ogromną uwagę na to, jak wyglądają. Z tej miłości do mody Krychowiak jakiś czas temu otworzył swoją markę Balamonte. Okazuje się, że piłkarz już wkrótce otworzy kolejne sklepy.

Kariera piłkarska Grzegorza Krychowiaka jest naprawdę imponująca. Piłkarz przez jakiś czas reprezentował francuski klub Paris Saint-Germain, który uważany jest za jeden z najlepszych w Europie. Obecnie Krychowiak występuje na pozycji pomocnika w rosyjskim klubie Lokomotiv Moskwa. Dlaczego wspominamy o klubach? Otóż i Paryż i Moskwa uważane są za stolice mody, a jak już dobrze wiemy Grzegorz Krychowiak lubi dobrze wyglądać. Jakiś czas temu w Warszawie pojawiła się nowa modowa lokalizacja - butik Balamonte, czyli miejsce, w którym Grzegorz Krychowiak tworzy szyte na miarę garnitury. Okazuje się, że już wkrótce tych butików będzie jeszcze więcej. 

Grzegorz Krychowiak powiększa swoje modowe imperium 

 

Piłkarz był gościem nowego programu na YouTube "Po gwizdku", do którego został zaproszony przez Sebastiana Staszewskiego, dziennikarza sportowego. Czy panowie rozmawiali ze sobą o piłce nożnej? Otóż nie. Staszewski całą rozmowę oparł właśnie na upodobaniach modowych Krychowiaka. 

W programie Grzegorz Krychowiak zdradza, że butik w Warszawie to dopiero początek. 

Do końca roku otwieramy kolejny butik w Poznaniu i mamy zamiar otworzyć kolejny w Katowicach.

- powiedział w programie "Po gwizdku". 

Okazuje się, że miłość piłkarza do garniturów widoczna jest również w jego garderobie. Jak sam przyznał, ma już ich prawie 50! Nie da się ukryć, że ta liczba robi wrażenie. Jeżeli do tego dołożymy stylizacje narzeczonej Krychowiaka, czyli Celii Jounat, to podejrzewamy, że w ich mieszkaniu garderoba jest osobnym, sporych rozmiarów pokojem. 

Grzegorz Krychowiak ocenia stylizacje kolegów z kadry

Pod koniec odcinka piłkarz Lokomotivu Moskwa miał za zadanie ocenienie stylizacje kolegów z kadry. Co powiedział? 

No jadę na trening- tak podsumował stylizację Krzysztofa Piątka. 

Patrząc na look Arkadiusza Milika, Grzegorz powiedział, że skórę, jaką miał piłkarz na zdjęciu, założyłby, ale w życiu nie zestawiłby jej z czapką z daszkiem. A jak skomentował styl swojego przyjaciela Wojciecha Szczęsnego

Wojciech ma taki styl oversize, trochę taki Rick Owens. [...] Ubiera się dobrze, fajnie, stylowo, ale akurat tu, na tym zdjęciu, mi się nie podoba.

Czy myślicie, że po zakończeniu kariery piłkarskiej Grzegorz Krychowiak powinien zostać projektantem? 

Zobaczcie też, jak Marina Łuczenko-Szczęsna śmiała się ze stylizacji swojego męża i Grzegorza Krychowiaka.

Zobacz wideo