Edyta Górniak załatwiła Allanowi świetną stawkę za "My Way". Jego pierwsze zarobione pieniądze to prawdziwa fortuna

Allan Krupa ma dopiero 15 lat, a już niebawem na jego konto wpłynie niebagatelna suma. Edyta Górniak dopilnowała, żeby syn za udział w "My Way" dostał stawkę prawdziwej gwiazdy.

Większość z nas za kurs na prawo jazdy musi zapłacić, tymczasem Edyta Górniak dostanie pieniądze za to, że pokaże, jak uczy się jeździć. Stawka Edyty za udział w programie "My Way" jest powszechnie znana (100 tysięcy złotych za każdy odcinek, a odcinków będzie 10). W "My Way" wystąpi też jej syn Allan Krupa. Teraz wiemy już, ile za swój występ otrzyma. Suma robi wrażenie.

Allan Krupa za "My Way" otrzyma 100 tysięcy złotych. Edyta Górniak wynegocjowała stawkę

Tak, dobrze czytacie. Allan Krupa wystąpi w kilku odcinkach "My Way" ze swoją mamą. Nie dostanie stawki takiej, jak ona (nie przesadzajmy), ale jak na kieszeń przeciętnego 15-latka będzie to (delikatnie mówiąc) dużo. Allan dostanie za cały swój udział w show w sumie 100 tysięcy złotych - twierdzi informator serwisu Pudelek.pl.

Edyta wynegocjowała dla niego bardzo korzystny kontrakt, opiewający na około 100 tysięcy złotych - zdradza dalej.

Pozostaje nam tylko pozazdrościć. Niejednemu starszemu taka kwota zawróciłaby w głowie. Allan nie będzie mógł jednak wydać wszystkiego na imprezę z szampanem z drobinkami złota. Mama ma go namawiać do zainwestowania większości w mieszkanie lub samochód.

Edyta Górniak w "My Way" już za miesiąc

"My Way" z Edytą Górniak startuje już w przyszłym miesiącu. Program będzie miał premierę 30 października, w środę, o godzinie 21:30. W show zobaczymy zmagania diwy w czasie kursu na prawo jazdy. Udział Allana Krupy przestał być tajemnicą kilka tygodni temu, wciąż jeszcze jednak nie do końca wiadomo, co chłopak będzie robił u boku matki. Mówi się, że pomimo początkowych doniesień nie będzie starał się o prawo jazdy na motorower.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (131)
Edyta Góniak załatwiła Allanowi świetną stawkę za "My Way". Jego pierwsze zarobione pieniądze to prawdziwa fortuna
Zaloguj się
 • Gość: Xxx

  Oceniono 98 razy 86

  Czy wyście oszaleli??? Tyle pieniędzy! Proszę przeznaczyć te pieniądze dla ludzi i dzieci chorych na nowotwory i inne,a nie dla celebrytów. Nikt nie chce oglądać wiecznie narzekającej gwiazdeczki z wybrykami. Grzech wyrzucać pieniądze w błoto zamiast na szczytny cel.żenada!

 • Gość: as

  Oceniono 66 razy 56

  Bachor bedzie rozpuszczony jak dziadowski bicz, niczego nie osiagnął własnym wysiłkiem. Źle to wróży.

 • Gość: prawda

  Oceniono 62 razy 48

  To jest chore co wyprawia TVN. Taka kasa i za co? Jeszcze ustawili synka. Żenada. Nie będę oglądać starszej pani z humorami

 • Gość: Dark Cherry

  Oceniono 47 razy 37

  Ja pierdziele chyba komuś na mózg poszło!!!

 • Gość: juj

  Oceniono 29 razy 23

  to dobrze, będzie go stać na terapeutów po tej toksycznej mamuni

 • Gość: Hani

  Oceniono 27 razy 19

  TVN to chyba banda frajerów jak na to poszli

 • Gość: mf

  Oceniono 21 razy 17

  Jak się cieszę że nie mam telewizora i nie muszę oglądać tego gówna.

 • balerina53

  Oceniono 20 razy 16

  ...to też nepotyzm...a poza tym ....to już jest zdziczenie, takie stawki....ludzie nie oglądajcie takich kretyńskich programów, przeczytajcie sobie książkę, pogadajcie miedzy sobą...

 • Gość: asd

  Oceniono 21 razy 15

  Nie oglądam, nawet gdyby palec mi sie omsknął na pilota o niestsownej porze, to wyłączę. Tyle hajsu za taki badziew oraz 500+ dla Alanka. Brrrr

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX