Edyta Górniak załatwiła Allanowi świetną stawkę za "My Way". Jego pierwsze zarobione pieniądze to prawdziwa fortuna

Allan Krupa ma dopiero 15 lat, a już niebawem na jego konto wpłynie niebagatelna suma. Edyta Górniak dopilnowała, żeby syn za udział w "My Way" dostał stawkę prawdziwej gwiazdy.

Większość z nas za kurs na prawo jazdy musi zapłacić, tymczasem Edyta Górniak dostanie pieniądze za to, że pokaże, jak uczy się jeździć. Stawka Edyty za udział w programie "My Way" jest powszechnie znana (100 tysięcy złotych za każdy odcinek, a odcinków będzie 10). W "My Way" wystąpi też jej syn Allan Krupa. Teraz wiemy już, ile za swój występ otrzyma. Suma robi wrażenie.

Allan Krupa za "My Way" otrzyma 100 tysięcy złotych. Edyta Górniak wynegocjowała stawkę

Tak, dobrze czytacie. Allan Krupa wystąpi w kilku odcinkach "My Way" ze swoją mamą. Nie dostanie stawki takiej, jak ona (nie przesadzajmy), ale jak na kieszeń przeciętnego 15-latka będzie to (delikatnie mówiąc) dużo. Allan dostanie za cały swój udział w show w sumie 100 tysięcy złotych - twierdzi informator serwisu Pudelek.pl.

Edyta wynegocjowała dla niego bardzo korzystny kontrakt, opiewający na około 100 tysięcy złotych - zdradza dalej.

Pozostaje nam tylko pozazdrościć. Niejednemu starszemu taka kwota zawróciłaby w głowie. Allan nie będzie mógł jednak wydać wszystkiego na imprezę z szampanem z drobinkami złota. Mama ma go namawiać do zainwestowania większości w mieszkanie lub samochód.

Edyta Górniak w "My Way" już za miesiąc

"My Way" z Edytą Górniak startuje już w przyszłym miesiącu. Program będzie miał premierę 30 października, w środę, o godzinie 21:30. W show zobaczymy zmagania diwy w czasie kursu na prawo jazdy. Udział Allana Krupy przestał być tajemnicą kilka tygodni temu, wciąż jeszcze jednak nie do końca wiadomo, co chłopak będzie robił u boku matki. Mówi się, że pomimo początkowych doniesień nie będzie starał się o prawo jazdy na motorower.

Zobacz wideo
Więcej o: