Edyta Górniak dostała własny program. Znamy szczegóły kontraktu. Ta kwota robi wrażenie

Edyta Górniak dostała własny program i jesienią zobaczymy ją w ramówce TVN. Znamy już tematykę show i szczegóły kontraktu.

Mimo że Edyta Górniak wystąpiła tylko w dwóch odcinkach programu "Agent - Gwiazdy", to widzowie już zdążyli ją pokochać. Zauważył to również sam dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak, który zaproponował diwie jej własne reality show.

Edyta Górniak dostała własny program

Już tej jesieni na antenie TVN będziemy mogli oglądać program z Edytą Górniak w roli głównej. Gwiazda ma się w nim mierzyć z różnymi wyzwaniami, które będzie robić po raz pierwszy w życiu. Wśród nich znalazła się nauka jazdy samochodem, a punktem kulminacyjnym ma być... egzamin na prawo jazdy.

Jak informuje "Super Express" program ma się składać z dziesięciu odcinków, a za każdy z nich Edyta ma dostać 100 tysięcy złotych. Nietrudno obliczyć, że gwiazda za udział w show dostanie okrągły milion.

Edyta Górniak przed udziałem w "Agencie" przekazała produkcji listę osób, z którymi nie chce być w programie:

Zobacz wideo

Jesteście ciekawi nowego programu?

KB

Więcej o:
Komentarze (32)
Edyta Górniak dostała własny program. Znamy szczegóły kontraktu. Ta kwota robi wrażenie
Zaloguj się
 • Gość: 4F

  Oceniono 18 razy 18

  Co raz głupsze te programy.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 18 razy 14

  Edzia ty za śpiewanie jakbyś chciała to miała 2 czy 3 razy wiecej, ale ty idziesz na łatwiznę niestety. Taki talent a tak zmarnowany... szkoda.

 • Gość: nie

  Oceniono 15 razy 11

  Miszczak ma to płaci ale ja tego nie zamierzam oglądać. Żal patrzeć jak z utalentowanej piosenkarki i ładnej dziewczyny zrobiło się dziwo z gabinetu osobliwości (i nie chodzi tu tylko o wygląd)

 • kadykianus

  Oceniono 12 razy 10

  Laska dostanie 100 tys za to, ze sie bedzie uczyla jezdzic samochodem. Kiedy wlaczasz tv trafiasz do alternatywnego swiata, w ktorym 2+3=majonez.
  Lepiej nie wlaczac.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 8 razy 6

  Szkoda, że z jej talentem wokalny od 15 lat rozmienia sie na drobne a nie skupia na śpiewaniu i selekcji dobrego repertuaru.

 • Gość: Ola

  Oceniono 8 razy 6

  Kto pamięta Metro i jak śpiewała Litanię?Jedyna pieśń która od początku do końcu jest o niej, po latach wszystko się zgadza.

 • Gość: Agata

  Oceniono 5 razy 5

  Ona jest tak infantylna że nie daje jej się słuchać.

 • Gość: uuu

  Oceniono 9 razy 5

  Okropne jeszcze ona , wiecie jak mozna zniechecic sie do ogladania tego programu.

 • Gość: eee

  Oceniono 5 razy 3

  KOSZMARNY kolor szminki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX