Edyta Górniak wyróżniona przez Miley Cyrus. Gwiazda umieściła nagranie polskiej diwy na swoim InstaStories

Edyta Górniak nagrała filmik, na którym rusza się w rytm piosenki Miley Cyrus. Gwiazda zauważyła polską diwę i pochwaliła się jej nagraniem na swoim instagramowym profilu.

Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Choć jest bardzo utalentowana i ma duże zadatki na bycie międzynarodową gwiazdą, to niestety na razie najbardziej znana jest jedynie w naszym kraju. Ale być może los wreszcie uśmiechnie się do Edi. Diwa została doceniona przez samą Miley Cyrus.

Miley Cyrus zauważyła Edytę Górniak

Edyta na InstaStories udostępniła filmik, na którym tańczy do jednej z najnowszych piosenek Miley Cyrus - "Mother's Daughter". To obecnie hit, który podbija listy przebojów na całym świecie. Górniak identyfikując się z przekazem tekstu, postanowiła podzielić się z fanami tym utworem. Przy okazji oznaczyła na nagraniu Miley. Jak się okazuje, chwilę później Cyrus opublikowała na Instagramie wideo Edi!

Edyta Górniak, Miley CyrusEdyta Górniak, Miley Cyrus screen Instagram/mileycyrus

Kiedy Edyta zorientowała się, że wokalistka udostępniła jej nagranie, szybko postanowiła pochwalić się tym faktem swoim fanom. Górniak z pewnością musiała być w ogromnym szoku, ponieważ od razu na swoim profilu napisała wielkimi literami "MILEY!! OMG" i dołączyła do tego kilka serduszek.

Edyta GórniakEdyta Górniak screen Instagram/edytagorniak

Wow! Nawet nie potrafimy sobie wyobrazić liczby postów, w których Miley jest dziennie oznaczana. Dlatego dla Edyty jest to spore wyróżnienie, że wokalistka to właśnie ją zauważyła. Z pewnością Górniak teraz przybędzie mnóstwo nowych followersów na Instagramie, którzy będą mieli okazję zapoznać się z jej twórczością. Gratulujemy.

Edyta Górniak na planie "Agenta" miała konflikt z Kasią Wołejnio? Zobacz nasze wideo.

Zobacz wideo

JP