Edyta Górniak wyróżniona przez Miley Cyrus. Gwiazda umieściła nagranie polskiej diwy na swoim InstaStories

Edyta Górniak nagrała filmik, na którym rusza się w rytm piosenki Miley Cyrus. Gwiazda zauważyła polską diwę i pochwaliła się jej nagraniem na swoim instagramowym profilu.

Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Choć jest bardzo utalentowana i ma duże zadatki na bycie międzynarodową gwiazdą, to niestety na razie najbardziej znana jest jedynie w naszym kraju. Ale być może los wreszcie uśmiechnie się do Edi. Diwa została doceniona przez samą Miley Cyrus.

Miley Cyrus zauważyła Edytę Górniak

Edyta na InstaStories udostępniła filmik, na którym tańczy do jednej z najnowszych piosenek Miley Cyrus - "Mother's Daughter". To obecnie hit, który podbija listy przebojów na całym świecie. Górniak identyfikując się z przekazem tekstu, postanowiła podzielić się z fanami tym utworem. Przy okazji oznaczyła na nagraniu Miley. Jak się okazuje, chwilę później Cyrus opublikowała na Instagramie wideo Edi!

Edyta Górniak, Miley CyrusEdyta Górniak, Miley Cyrus screen Instagram/mileycyrus

Kiedy Edyta zorientowała się, że wokalistka udostępniła jej nagranie, szybko postanowiła pochwalić się tym faktem swoim fanom. Górniak z pewnością musiała być w ogromnym szoku, ponieważ od razu na swoim profilu napisała wielkimi literami "MILEY!! OMG" i dołączyła do tego kilka serduszek.

Edyta GórniakEdyta Górniak screen Instagram/edytagorniak

Wow! Nawet nie potrafimy sobie wyobrazić liczby postów, w których Miley jest dziennie oznaczana. Dlatego dla Edyty jest to spore wyróżnienie, że wokalistka to właśnie ją zauważyła. Z pewnością Górniak teraz przybędzie mnóstwo nowych followersów na Instagramie, którzy będą mieli okazję zapoznać się z jej twórczością. Gratulujemy.

Edyta Górniak na planie "Agenta" miała konflikt z Kasią Wołejnio? Zobacz nasze wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Komentarze (50)
Edyta Górniak wyróżniona przez Miley Cyrus. Gwiazda umieściła nagranie polskiej diwy na swoim InstaStories
Zaloguj się
 • Gość: Anna

  Oceniono 42 razy 26

  I dla Edyty Górniak wyroznieniem jest, ze jakas amerykanska gowniara umiescila wykonanie piosenki przez Edzie na swoim profilu. Czy nie powinno byc na odwrot? Tak to jest, jak kariera osoby z takim glosem stoi w miejscu od wielu, wielu lat. Przykre.

 • Gość: kk

  Oceniono 19 razy 15

  Przecież Górniak nie spiewa piosenki Miley Cyrus, tylko nagrała krotki filmik ze swoją twarzą pod głos Cyrus. Miley w ramach promocji swojego nowego teledysku, zaproponowala fanom, zeby nagrali do jej piosenki swoje teledyski, i Górniak tak się zabawiła.
  Nie śpiewa tam, ani nie mówi, tylko rusza ustami pod śpiew Miley.
  Ot i cala afera, więc żenująco wypadają teksty w stylu Miley doceniła wokal Górniak.:)))

  To że komentujący czesto ograniczają sie do przeczytania tytułu i potem bredzą w komentarzach, to jest wiadome od dawna, ale że pseudodziennikarze robią tak samo, to ciekawostka. Gimbaza na etatach, co widać, słychac i czuć.

 • Gość: Remix

  Oceniono 22 razy 10

  Ta gowniara powinna lizać buty Edycie A tu mamy sytuacje w której Edyta sie jara komentarzem jakiejs gowniary

 • Gość: koko

  Oceniono 6 razy 6

  Ja pamiętam Miley jako jurorkę w amerykańskim The Voice. Bardzo wspierała swoich kandydatów i nie zapominała o nich po programie. Nie raz się okazywało, że znajomość i pomoc Miley trwają praktycznie do dziś. Dlatego za to ją cenię. Ona jest w gruncie rzeczy dobrą osobą i bezinteresowną, lecz psychikę ma zrytą przez szoł biznes i dragi. Oby nigdy nie weszła na te drogę autodestrukcji sprzed kilku lat.

 • topiramax

  Oceniono 5 razy 5

  Miley robiła w pieluchy jak Edyta występowała. Wyróżnienie? Zaraz na swoim insta zamieści Edytę Roksana OMG....

 • Gość: Plotekier

  Oceniono 7 razy 5

  Tylko ze ona rusza ryjem do piosenki nie spiewa jej!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX