"Pułapka". Olga odkryje, że ktoś czyha na jej życie! Ewa też znajdzie się w niebezpieczeństwie

Już dzisiaj nowy odcinek serialu "Pułapka". Wiemy przedpremierowo, co się wydarzy.

Kryminalny serial "Pułapka" podbił serca widzów TVN-u. Obecnie emitowany jest drugi sezon produkcji, a fani znów mogą śledzić skomplikowane losy dwóch głównych głównych bohaterek: Olgi Sawickiej, w tej roli Agata Kulesza oraz Ewy, w którą wciela się Marianna Kowalewska. Co się wydarzy w trzecim odcinku?

Serial "Pułapka". Ktoś chce zabić Olgę?

Ewa i Olga podejrzewają, że to prokurator Staniak może mieć związek ze śmiercią Moniki i zniknięciem Roksany. Z więzienia dzwoni do nich Czarny, mówi o porwaniu jego synka i śmierci Tyńca. Nagle rozmowa się urywa… Olga próbuje się z nim zobaczyć, ale bezskutecznie.

Zobacz wideo

W mieszkaniu Zosi pojawia się Artur, kierowca z fundacji. Proponuje jej pracę hostessy na prywatnych imprezach. Zosia zaczyna podejrzewać, że może chodzić o coś więcej, niż tylko obsługiwanie imprez. Olga dostaje informację ze szpitala, że jej matka się wybudziła. Z kobietą wciąż jednak nie ma kontaktu, ale Olga odkrywa, że w tajemnicy odwiedzał ją również mecenas Warski. Jedzie do niego, żeby się skonfrontować. Na miejscu o mały włos nie dochodzi do tragedii. Ktoś czyha na życie pisarki!

PułapkaPułapka fot.TVN/Hubert Komerski

W tym czasie Kamil odkrywa sekret Zosi. Wraz z Ewą są zszokowani tym, do czego zdolna jest ich przyjaciółka. Upokorzona Zosia chce odkupić swoje winy - by to zrobić, decyduje się na bardzo ryzykowny krok. Ewa i Olga nabierają przekonania, że Dariusz Tyniec został wrobiony. W czasie, gdy Olga próbuje przekonać do tego komisarz Marczuk, ktoś rozpoczyna z Ewą morderczą grę, w której stawką może być jej życie. Czarny chce współpracować z porywaczami syna, ale nie może się z nimi skontaktować. Wkrótce jeden ze współwięźniów rzuca się na niego z nożem…

Już możecie zobaczyć przedpremierowo ten odcinek serialu "Pułapka" na Player.pl. A jeśli wolicie obejrzeć w telewizji, to siadajcie przed telewizory o 21:30.

JP

Więcej o: