Katarzyna Smutniak wzięła ślub w tajemnicy. Goście byli przekonani, że przyszli... na jej urodziny

Katarzyna Smutniak wyszła za mąż w tajemnicy. Goście, których zaprosiła, byli przekonani, że przyszli na imprezę z okazji jej 40. urodzin.

Katarzyna Smutniak w zupełnej tajemnicy wzięła ślub! Nie wiedzieli o tym nawet jej najbliżsi! Jak to możliwe? Otóż aktorka zaprosiła gości na przyjęcie z okazji swoich 40. urodzin. Dopiero, kiedy przybyli na miejsce spotkania, okazało się, że to ceremonia zaślubin. Włoskie media poinformowały, że gwiazda wyszła za mąż za swojego partnera, producenta Domenico Procacciego.

Kasia Smutniak wyszła za mąż

Jak podaje włoska stacja telewizyjna Sky TG24, ślub został zorganizowany w willi Kasi i Domenico w miasteczku Formello pod Rzymem. Uroczystość miała nieformalny charakter, ponieważ panna młoda poszła do ślubu na boso, miała zwiewną sukienkę i wianek na głowie. Wśród zaproszonych gości pojawiło się sporo osób z branży filmowej m.in. reżyser Luciano Ligabue, autor filmu "Made in Italy", a także Ferzan Ozpetek - w jego produkcji "Zapnijcie pasy" Smutniak zagrała główną rolę. Według relacji włoskich mediów, Polka nie chciała prezentów. W zamian za to, poprosiła o wpłacenie datków na rzecz jej dobroczynnej organizacji.

 

W komentarzach fani składają im życzenia.

Wszystkiego najlepszego!
Pozdrowienia i uściski dla wszystkich.
Ale jesteście piękni! Szczęścia - czytamy.

My również życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!

Katarzyna Smutniak i Domenico Procacci

Aktorka i 59-letni producent filmowy są razem od 2011 roku. Katarzyna Smutniak i Domenico Procacci mają syna Leone, urodzonego w 2014 r. Gwiazda ma też 15-letnią córkę Sophie z poprzedniego związku. Wcześniej była związana z Pietro Taricone, który w 2010 roku zginął tragicznie w wypadku spadochronowym.

JP

Więcej o: