Kasia Smutniak z córką na festiwalu filmowym we Włoszech. Aktorka wyglądała obłędnie, ale to 15-latka skupiła na sobie największą uwagę

Kasia Smutniak jest najbardziej znaną Polką we Włoszech. Była modelka i aktorka od lat jest prawdziwą gwiazdą w Italii. Powoli zaczyna też wprowadzać na salony swoją córkę.

Kasia Smutniak przygodę z show-biznesem zaczęła od modelingu. Jako 15-latka zajęła drugie miejsce w polskich eliminacjach do konkursu Look of the Year. Na wybiegach prezentowała kolekcje największych projektantów. Jednak od wielu lat jest wziętą aktorką we Włoszech, z którymi związała swoje życie. Ostatnio gwiazda pojawiła się na festiwalu filmowym Taormina. Na czerwonym dywanie pozowała ze swoją nastoletnią córką.

Kasia Smutniak pokazała swoją córkę

Smutniak jest jedną z najbardziej szanowanych i lubianych aktorek we Włoszech. Jest też stałą bywalczynią mediolańskich salonów. Kasia od dobrych kilku lat związana jest z producentem filmowym, Domenico Procaccim. Jednak przez długi czas jej partnerem był włoski aktor Pietro Taricono, który zginął w 2010 roku w tragicznym wypadku spadochronowym. Para doczekała się córki. Dziś Sophie ma już 15 lat i powoli wkracza na salony.

Nastolatka po raz pierwszy zadebiutowała na czerwonym dywanie w ubiegłym roku podczas festiwalu filmowego w Wenecji. Wówczas włoskie czasopismo "Oggi" zachwycało się dziewczyną, pisząc, że "wiele nauczyła się od mamy".

Po roku Sophie znowu pojawiła się na ważnym wydarzeniu u boku Smutniak. Trzeba przyznać, że mama z córką skradły show i prezentowały się znakomicie. Czy 15-latka pójdzie w ślady Kasi? Przekonamy się o tym wkrótce.

Przy okazji zobaczcie, jak wyglądają dzieci polskich gwiazd

Zobacz wideo

AD

Więcej o: