Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski planują ślub? Aktorka odpowiedziała jednoznacznie. Zdradziła też, że są zaręczeni!

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Mimo to dbają o prywatność. Okazało się, że nie pochwalili się nawet zaręczynami.

Choć Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są jeszcze bardzo młodzi, to już cieszą się statusem jednej z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Zakochani poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl" i to właśnie tam narodziło się ich uczucie.

Wiktoria Gąsiewska o ślubnych planach

Fani mocno kibicują Zdrójkowskiemu i Gąsiewskiej. Wielu chciałoby, żeby ich idole poszli razem do ołtarza. To jednak nie nastąpi prędko. W wywiadzie dla "Super Expressu" aktorka zdradziła, że nie spieszą się ze ślubem.

Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają... Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas - wyznała.

Wcale nie dziwi nas postawa pary. Przypomnijmy, że Adam ma dopiero 19 lat, a Wiktoria 20. Ich decyzja o niespiesznym ślubie nie powinna więc nikogo dziwić. Zwróciliśmy jednak uwagę na fragment, w którym Gąsiewska mówi o narzeczeństwie. Zakochani nie chwalili się oświadczynami w mediach społecznościowych. Wygląda więc na to, że aktorka niechcący wyjawiła status ich związku.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska wygrali pierwszą edycję "Dance, Dance, Dance". Ich treningi nie należały do łatwych:

Zobacz wideo

Zakochanej parze życzymy dużo szczęścia i miłości!