Adam Zdrójkowski pochwalił się zdjęciem tatuażu na szyi. Jednak zobaczcie, co ma pod okiem. Aktor szykuje się do roli bandziora

Adam Zdrójkowski zaczął pracę na planie "Furiozy". Już niebawem będziemy mogli oglądać go w roli chuligana.

Mimo że mamy dopiero lipiec, to już wiadomo, który polski film wzbudzi w tym roku największe zainteresowanie. Przynajmniej pod względem charakteryzacji. Mowa o "Furiozie" w reżyserii Cypriana T. Olenckiego. Produkcja będzie opowiadać o życiu kibiców – ultrasów, chuliganów i kobiet, które są z nimi w związkach. W jedną z głównych ról wcieli się Mateusz Damięcki. Na potrzeby filmu aktor zgolił się na łyso, ale to nie koniec jego szokującej przemiany.

Zobacz, które gwiazdy po skończeniu pracy na planie zdjęciowym miały traumę.

Zobacz wideo

Adam Zdrójkowski zagra chuligana

Jak się okazuje, w "Furiozie" zagra również Adam Zdrójkowski. Gwiazdor "Rodzinki.pl" pochwalił się na Instagramie zdjęciem z planu. Jego charakteryzacja nie jest aż tak szokująca, jak w przypadku Mateusza Damięckiego, ale wciąż robi wrażenie. Do tej pory 20-latek kojarzył się przede wszystkim z postacią Kuby Boskiego, wesołego łobuza, tymczasem na jego szyi pojawił się spory tatuaż, a eleganckie ubrania zastąpiły dresy. Uwagę przykuwa też podbite oko.

Zdjęcie Adama skomentowała już jego dziewczyna, Wiktoria Gąsiewska.

Grzeczne dziewczynki lubią niegrzecznych chłopców - napisała zalotnie.

Jak widać, nowe wcielenie aktora przypadło jej do gustu. A Wy, co myślicie o Zdrójkowskim w takim wydaniu? Groźny?

Więcej o: