Dawno niewidziana gwiazda "Samego Życia" wraca na salony. Zamiast sukni postawiła na garnitur. Klasa!

Monika Krzywkowska zdobyła popularność dzięki roli w serialu "Samo Życie". Po zakończeniu jego emisji o aktorce zrobiło się nieco ciszej. Teraz wraca na mały ekran.

Monika Krzywkowska zapowiadała się na wielką gwiazdę telewizji i przez jakiś czas rzeczywiście nią była. W końcu przez 8 lat występowała w serialu "Samo Życie". Odgrywana przez nią Teresa cieszyła się dużą sympatią widzów. Ostatni odcinek telenoweli Polsatu został wyemitowany w 2010 roku. Od tamtej pory Krzywkowska regularnie pojawia się w serialach, jednak zdecydowanie rzadziej bywa na salonach. To zmieniło się przy okazji promocji najnowszego serialu z jej udziałem.

Monika Krzywkowska znów na ściance

Monika Krzywkowska dołączyła do obsady serialu "39 i pół tygodnia". Nie mogło więc zabraknąć jej na konferencji prasowej poświęconej produkcji. Gwiazda sporadycznie pojawia się na ściankach, dlatego też jej obecność zelektryzowała fotografów.

Uwagę zwróciła stylizacja aktorki, na którą złożyły się różowy garnitur, biały garnitur i czerwone szpilki. Stylowo i z klasą. Będziecie oglądać "39 i pół tygodnia"?

Marina Łuczenko też wystąpiła w kontynuacji "39 i pół tygodnia":

Zobacz wideo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.