Blanka Lipińska oszukała fanów, mówiąc, że wyszła za mąż! Zrobiła to w konkretnym celu

Blanka Lipińska nie wyszła za mąż. Jej ślubne zdjęcie z mężem miało na celu promocję jej filmu. Celebrytka bała się chyba jednak reakcji fanów, bo zablokowała możliwość komentowania jej najnowszych zdjęć.

Blanka Lipińska popularność zyskała pisząc erotyczne powieści. Jej trzy książki sprzedają się świetnie, więc celebrytka postanowiła iść za ciosem i nakręcić na ich podstawie film. Obsada została już prawie skompletowana. W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że głównego bohatera zagra włoski aktor Michele Morrone.

 

Blanka ruszyła więc z promocją filmu. Postanowiła zainscenizować scenkę ze swojego ślubu. Dodała zdjęcie w białej sukni i pochwaliła się obrączką.

Blanka Lipińska jednak nie wyszła za mąż.

Media i fani przesyłali gratulacje. Aż tu nagle, Lipińska nagrała szokujące InstaStories, mówiąc między słowami, że mężatką nie jest, a ślubu nie ukrywała w tajemnicy, bo po prostu go nie było.

Dzień dobry, dzięki produkcji filmu 365 dni udało mi się spełnić jedno z moich marzeń. Jedno z nich spełniło się w poprzednim tygodniu - wyszłam za mąż, co prawdopodobnie nigdy w moim realnym życiu się nie stanie (nigdy bo jak wiadomo, nikt nie wytrzyma ze mną dłużej niż dwa lata), a ja zawsze chciałam przeżyć chwilę, kiedy stoję cała na biało, all eyes on me, obok faceta, którego kocham i zasuwam przez kościół w białej sukni. Jak ktoś ma możliwość napisać sobie bajkę, to proponuję to zrobić, ja właśnie swoją napisałam.

Wideo, na którym okazuje się ślub pisarki był "żartem" zobaczycie tutaj.

Zobacz wideo

W dodatku Lipińska, obawiając się hejtu, jaki na nią spadnie za takie zachowanie, zablokowała możliwość komentowania ślubnych zdjęć. 

 

Przypomniało nam to równie żenującą sytuację związaną z Łukaszem Jakóbiakiem i jego wizualizację występu w show Ellen DeGeneres. A wy co o tym myślicie?

CW

Więcej o: