Kasia Warnke i Piotr Stramowski zrobili sobie identyczne tatuaże. "Tak się oznaczyliśmy trwale". Skromne, ale w widocznym miejscu

Kasia Warnke podzieliła się z internautami bardzo ciekawym zdjęciem. Okazało się, że aktorka oraz jej mąż Piotr Stramowski mają takie same tatuaże.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to jedna z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Poznali się w 2013 roku, a trzy lata później wzięli ślub. Jeszcze kilka miesięcy temu aktorka zaprzeczała, że jest w ciąży. Chwilę później pokazała duży już brzuszek na wybiegu jednego z pokazów mody. Małżeństwo bardzo rzadko dzieli się informacjami z życia prywatnego, dlatego każda nowa wiadomość to gratka dla ich fanów. Ostatnio Warnke opublikowała zdjęcie, które z wzbudziło wśród nich wiele emocji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Katarzyna Warnke na pokazie Gosi Baczyńskiej pokazała spory ciążowy brzuch. Był też tak samo ubrany Piotr Stramowski

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mają identyczne tatuaże

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać nadgarstki, a na nich takie same tatuaże. Okazało się, że Kasia i Piotr zrobili je cztery lata temu... z miłości.

A to cztery lata temu... Tak się oznaczyliśmy trwale - podpisała zdjęcie Warnke.

Obserwatorom pary bardzo spodobało się takie wyznanie miłości.

Romantycy.
No i super. Niebanalne, oryginalne, Wasze.
Miłość po kres!

Jednak niektórzy internauci zauważyli również, że kiedy Piotr miał robiony tatuaż - ogolił rękę. 

Katarzyna Warnke w rozmowie z Plotkiem zdradziła, że była zazdrosna o Piotra:

Zobacz wideo

Jak Wam się podobają ich tatuaże?

KB

Więcej o:
Komentarze (18)
Kasia Warnke i Piotr Stramowski zrobili sobie identyczne tatuaże. "Tak się oznaczyliśmy trwale". Skromne, ale w widocznym miejscu
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 13 razy 11

  Dobrze że mieli tyle rozumu, żeby zrobić niewielkie tatuaże i o neutralnej wymowie. Choć i tak nie przepadam za tatuażami.

 • Gość: K

  Oceniono 12 razy 8

  O a się jakaś taka stuknięta trochę wydaje. I bardzo dominujaca.

 • Gość: kaska

  Oceniono 10 razy 6

  Ależ oni są żadni...

 • j-a-ga

  Oceniono 2 razy 2

  Oni obydwoje są tacy nijacy, przerost formy nad treścią z wielkim parciem na szkło. Pokazał to ich wyskok z wybiegiem. Żenujący są.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Prymitywne.

 • Gość: Pumeks wytrze

  Oceniono 2 razy 2

  Czerwony i Dominisia a za 5 lat. , pumeks w raczki i drapanko pod publikę . Babci za stara a synuś dojrzewający non stop

 • valla

  Oceniono 10 razy 2

  Stare puste babsko

 • Gość: niegość

  Oceniono 1 raz 1

  Kasia. 43-letnia Kasia. Skąd ta mania zdrabniania imion dojrzałych ludzi, jakby byli waszymi ukochanymi ciociami i wujkami? Czemu więc nie pójść dalej i pisać: Krysia Janda, Irka Santor, Krzysiek Globisz, Piotrek Kraśko?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX