Kasia Warnke i Piotr Stramowski zrobili sobie identyczne tatuaże. "Tak się oznaczyliśmy trwale". Skromne, ale w widocznym miejscu

Kasia Warnke podzieliła się z internautami bardzo ciekawym zdjęciem. Okazało się, że aktorka oraz jej mąż Piotr Stramowski mają takie same tatuaże.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to jedna z najbardziej popularnych par w polskim show-biznesie. Poznali się w 2013 roku, a trzy lata później wzięli ślub. Jeszcze kilka miesięcy temu aktorka zaprzeczała, że jest w ciąży. Chwilę później pokazała duży już brzuszek na wybiegu jednego z pokazów mody. Małżeństwo bardzo rzadko dzieli się informacjami z życia prywatnego, dlatego każda nowa wiadomość to gratka dla ich fanów. Ostatnio Warnke opublikowała zdjęcie, które z wzbudziło wśród nich wiele emocji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Katarzyna Warnke na pokazie Gosi Baczyńskiej pokazała spory ciążowy brzuch. Był też tak samo ubrany Piotr Stramowski

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mają identyczne tatuaże

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać nadgarstki, a na nich takie same tatuaże. Okazało się, że Kasia i Piotr zrobili je cztery lata temu... z miłości.

A to cztery lata temu... Tak się oznaczyliśmy trwale - podpisała zdjęcie Warnke.
 

Obserwatorom pary bardzo spodobało się takie wyznanie miłości.

Romantycy.
No i super. Niebanalne, oryginalne, Wasze.
Miłość po kres!

Jednak niektórzy internauci zauważyli również, że kiedy Piotr miał robiony tatuaż - ogolił rękę. 

Katarzyna Warnke w rozmowie z Plotkiem zdradziła, że była zazdrosna o Piotra:

Zobacz wideo

Jak Wam się podobają ich tatuaże?

KB

Więcej o: