Wieniawa rozstała się z Baronem. Na zdjęciu z nowym chłopakiem? Oboje wyjaśniają. Tylko ona dyplomatycznie

Julia Wieniawa i Baron nie są już razem. Aktorka po raz pierwszy zabrała w tej sprawie głos. Co ciekawe, o komentarz pokusił się też Michał Trzeciakowski, przez chwilę brany za nowego chłopaka Julki.

Julia Wieniawarozstała się z Baronem. Jak informował "Fakt", para przestała się dogadywać. Aktorka zatęskniła ponoć za życiem młodej singielki, a natłok obowiązków sprawił, że nie miała już czasu dla Barona. Najwięcej kontrowersji wzbudziło jednak jej zdjęcie z Michałem Trzeciakowskim. Fotkę na swoim InstaStory opublikował jej "eks", Nikodem Rozbicki. Wieniawa siedzi na kolanach młodego aktora i czule go obejmuje. Coś jest na rzeczy? Raczej nie, bowiem głos postanowiła zabrać Julia oraz oburzony Trzeciakowski. 

Julia Wieniawa ma już nowego chłopaka? 

Przypomnijmy sobie najpierw zdjęcie, o którym mowa. 

Julia Wieniawa z młodym aktoremJulia Wieniawa z młodym aktorem Instagram/nikodamn

Romans, a może przyjaźń? Wiele wskazuje na to, że zdecydowanie to drugie. Michał Trzeciakowski, czyli kolega Julii ze zdjęcia, postanowił skomentować plotki o rzekomej bliskiej relacji z Wieniawą i na InstaStory opublikował krótki, lecz mocny wpis: 

Dla wszystkich, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości, to tu jest moja dziewczyna! Czemu głupi ludzie robią takie durne afery? Błagam, odpie****cie się. 

Michał TrzeciakowskiMichał Trzeciakowski Instagram

Także i Julia Wieniawa postanowiła zabrać głos. W rozmowie z Vogule Poland po raz pierwszy skomentowała swoje rozstanie z Baronem. 

Tak, rozstaliśmy się, ale to zdjęcie nie ma z tym nic wspólnego, bo to mój kumpel, który po prostu był z nami na imprezie. Dajcie żyć - wyznała.

No cóż, związek Wieniawy i Barona nie przetrwał próby czasu. A jeszcze niedawno wspólnie bawili się na Open'erze. 

Zobacz wideo