Internautka do Julii Wieniawy: Co Ty robisz, że taka jesteś chuda? Aktorka podziękowała za "komplement". I odpowiedziała

Julia Wieniawa nie ukrywa, że bardzo dba o ciało i urodę. Jej fanki nie mogą się nadziwić, że gwiazda zawsze prezentuje się tak świetnie. Okazuje się, że zachowanie idealnej sylwetki wcale nie jest proste.

Julia Wieniawa często pokazuje na Instagramie, jak o siebie dba. Używa wielu kosmetyków, często korzysta z usług salonów kosmetycznych. Nie ukrywa, że sylwetka, którą może się pochwalić, to efekt ciężkiej pracy i... leków.

Julia jest szczuplutka, ale te gwiazdy kiedyś ważyły nieco więcej. Zobaczcie, jak schudły:

Zobacz wideo

Julii Wieniawy sposób na szczupłą sylwetkę

Aktorka pokazała na Instagramie zdjęcia. Pozuje na nich w butach ze swojej kolekcji, topie marki należącej do Jessiki Mercedes i okularach Celine. Oczywiście fotografie spotkały się z zachwytem jej fanek.

 
Co ty robisz, że taka jesteś chuda - zapytała jedna z internautek.

Julia odpowiedziała na komentarz, który potraktowała jako komplement.

Dziękuję! Przyjmuję to jako komplement haha. Dieta, ćwiczenia i odpowiednia dawka leku na tarczycę.

Część fanek była zaskoczona, że Julia cierpi na problemy zdrowotne.

Ojej to słabo, że masz tarczycę.

Wieniawa nie odpowiedziała na pytania, na jaką przypadłość cierpi. O tym, że ma problemy z tym narządem informowała już w przeszłości. To przez tarczycę czasem wydaje się na zdjęciach "spuchnięta". Julia z tego powodu nie je gluteny, co oznacza, że nie zbliża się również do pizzy. Kiedyś  przyznała, że po zjedzeniu włoskiego specjału, przez zawarty w nim gluten, ma depresję.

jm