Agnieszka i Grzegorz Hyży świętują 4. rocznicę ślubu. Teraz są szczęśliwi, ale nie zawsze tak było. Wyznanie poruszyło fanów. "Popłakałam się"

Agnieszka i Grzegorz Hyży pojechali do Rzymu świętować 4. rocznicę ślubu. Z tej okazji prezenterka opublikowała romantyczne zdjęcia i poruszający wpis.

Agnieszka i Grzegorz Hyży 4 lata temu wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w Rzymie. Zupełnie w tajemnicy przed mediami. Para chciała przeżyć ten wyjątkowy moment tylko w gronie najbliższych. Nic dziwnego, skoro ich związek nie spotkał się z aprobatą wielu osób. Zarzucano Grzegorzowi, że to dla Agnieszki zostawił Maję Hyży, czyli byłą żonę i matkę jego dwójki dzieci. Jednak po czasie nikt chyba nie ma już wątpliwości, że ta dwójka została dla siebie stworzona. Ale nie zawsze było tak pięknie jak w bajce.

Agnieszka Hyży napisała wzruszające słowa o swoim małżeństwie

Z okazji 4. rocznicy ślubu małżonkowie znów powrócili do Rzymu. Agnieszka pochwaliła się na Instagramie pięknymi zdjęciami z wyjazdu, ale przy okazji opublikowała wzruszający i bardzo szczery wpis. Wyjaśnia w nim, że bycie w związku to ciągła praca nad samym sobą.

Wróciliśmy do Rzymu. Po 4 latach od dnia naszego ślubu. Miłość nie wystarczy. Może na początku... Cierpliwość, pokora, wspólny cel, pożądanie, zainteresowanie, lojalność i przyjaźń. Codzienna walka samego ze sobą o odpuszczanie, zrozumienie, kompromisy.Walka o przestrzeń, o wspólnotę, o siebie nawzajem i osobno - pisze Agnieszka.

Prezenterka rzadko decyduje się na tak intymne wyznania, jednak z okazji kolejnej rocznicy ślubu postanowiła przekazać swoim fanom ważną myśl.

Ten, kto wytrwał zna odpowiedź. Mniej słów, więcej czynów. Więcej wewnątrz niż na zewnątrz. „Jutro jest dziś” jak w tekście jego piosenki, więc świętujemy zawieszeni w teraźniejszości, najzdrowszym stanie. Bo jest ku temu powód. 4+1=5. Razem. Znów w naszym... Rzymie.

Fani Agnieszki są zachwyceni jej słowami. Absolutnie zgadzają się z tym, co napisała.

Popieram w 100%. Dlatego nie obserwuje "topowych" celebrytów (aktorów, itd), bo magia Insta to ułuda. Szczęścia życzę.
Dokładnie tak jest, jak piszesz... sama miłość nie wystarczy. My świętowaliśmy w maju 11 rocznicę i wciąż uczymy się o sobie czegoś nowego. Najlepszego na następne lata.
Popłakałam się... Jakie to prawdziwe i piękne... - czytamy.

Zgadzamy się - mądre słowa. Agnieszce i Grzegorzowi życzymy dużo miłości.

Agnieszka Hyży komentuje trudną sytuację Joanny Mazur. Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Komentarze (18)
Agnieszka i Grzegorz Hyży świętują 4. rocznicę ślubu. Teraz są szczęśliwi, ale nie zawsze tak było. Wyznanie poruszyło fanów. "Popłakałam się"
Zaloguj się
 • Gość: Gg

  Oceniono 15 razy 13

  Tak mdli, że aż mi ciśnienie spadło...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 11 razy 11

  Och, zesr... się można czytając te zapewnienia i miłości Hyżej dziopy ... 🤦🏼 Tam chyba nieciekawie się dzieje skoro takie intensywne zaprwnienia o miłości w soszial mediach - ona tak przed Mają robi spektakl 😂😂😂

 • java3

  Oceniono 11 razy 9

  Jezu, jaki on brzydki... :)
  I ta ręka w kieszeni.. Co za burak

 • Gość: D

  Oceniono 9 razy 9

  Hielkie halo 4 lata, zobaczymy za 30 lat czy wróci do Rzymu.

 • Gość: Meggi

  Oceniono 3 razy 3

  Małżeństwo to nieustanny kompromis i chęć bycia z osobą, którą kiedyś się pokochało miłością namiętną a teraz miłością zwykłą, codzienną. Właśnie kilka dni temu obchodziłam 20 rocznicę i szczerze mówiąc to nieustanna praca, czasem miła a czasem okropna. Ale w ogólnym rozrachunku warto popracować

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Nie doczekają 10 rocznicy,zakład.

 • Gość: Elwira

  Oceniono 2 razy 2

  Współczuję ludziom, dla których małżeństwo to codzienna walka.

 • Gość: Rambo

  Oceniono 2 razy 2

  To ile jeszcze ze 2lata

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX