Kim Kardashian cierpi na łuszczycę. Pokazała plamy na nogach i zdradziła sposób na ich kamuflaż

Kim Kardashian od lat choruje na łuszczycę. Na swoim instagramowym profilu zdradziła sposób na najlepszy kamuflaż problemów skórnych. Tym samym pokazała też, jak naprawdę wyglądają jej nogi.

Choć wielu wydaje się perfekcyjna,Kim Kardashian zmaga się z poważną chorobą. Celebrytka od lat cierpi na łuszczycę. Na jej nogach widoczne są zmiany skórne, których Kim się nie wstydzi. Już nie raz można było zobaczyć jej zdjęcia, na których ślady łuszczycy były zauważalne nawet na pierwszy rzut oka. Celebrytka przyznała jednak, że zna sposób na ich dobry kamuflaż.

Zobacz wideo

Kim Kardashian pokazała, jak wyglądają jej nogi 

Szybko okazało się, że Kim zareklamowała na Instagramie swój nowy produkt, który pomaga jej ukryć niedoskonałości skórne, które powoduje łuszczyca. 

Jestem bardzo podekscytowana tym, że wreszcie możecie wypróbować moją nową kolekcję Body, która składa się z trzech różnych produktów. Używam ich wszystkich osobno, a czasem wszystko mieszam razem, w zależności od wyglądu, do którego zmierzam. Ten, który pokazałam na filmie, używam najczęściej. Stosuję go, gdy chcę poprawić koloryt skóry lub zakryć swoją łuszczycę. Siniaczę się łatwo i mam widoczne żyły, i to jest mój sekret na tuszowanie niedoskonałości. Nauczyłam się żyć z moją łuszczycą, która atakuje bez ostrzeżenia i nie czuć się z nią niepewnie, mimo że nie mam na to wpływu – napisała Kim.

Przy okazji dokładnie też pokazała, jak ów produkt działa. I rzeczywiście, ślady łuszczycy po jego użyciu stają się mniej widoczne. 

 

Różnica spora, a więc produkt działa. Skusicie się na zakup? 

DH