Piękna gwiazda TVN wzięła ślub! "To była czysta magia". Wśród gości Katarzyna Kolenda-Zaleska i Anita Werner

Magda Łucyan już po ślubie. Do sieci trafiły zdjęcia z bajkowej uroczystości.

Magda Łucyan ma za sobą jeden z najważniejszych, jak nie najważniejszy dzień w życiu. W weekend dziennikarka "Faktów" TVN wzięła ślub! Uroczystość odbyła się w Pałacu Rozalin. Świeżo upieczona mężatka wrzuciła już do sieci zdjęcie z wesela. "To była czysta magia" - dopisała.

Zobacz wideo

Ślub Magdy Łucyan

Każda panna młoda chce wyglądać w dniu swojego ślubu jak najpiękniej. Zgodzicie się chyba z nami, że Magda Łucyan prezentowała się obłędnie. Dziennikarka przełamała nieco ślubne trendy i postawiła na suknię wyszywaną koronkami. To okazało się być strzałem w dziesiątkę. Kreacja idealnie podkreśliła jej smukłą sylwetkę.

Na weselu nie zabrakło dziennikarek TVN i TVN24. Na zdjęciu dodanym przez Katarzynę Kolędę-Zaleską widzimy między innymi Anitę Werner. Wśród gości była też Anna Dec.

Dziennikarka jest związana z redakcją "Faktów" już od 7 lat. Obecnie uważa się ją za jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy programu. Pomimo długiego stażu w mediach, Łucyan unika branżowych imprez i zamiast bywać na salonach, woli skupiać się na pracy i swoich pasjach - czytaniu książek i podróżach.

Gratulacje i dużo miłości!