Dominika Tajner pochwaliła się zdjęciem swojej mamy. Była żona Apoloniusza to piękna kobieta

Dominika Tajner pochwaliła się na Instagramie swoją mamą. Musimy przyznać, że to wyjątkowo piękna kobieta.
Zobacz wideo

O Dominice Tajner jest ostatnio głośno. Wszystko za sprawą rozwodu z Michałem Wiśniewskim, o którym poinformowała na początku marca. Wydaje się jednak, że jej samopoczucie nie jest najgorsze. Ostatnio całkiem aktywnie udziela się na Instagramie, dzięki czemu widzimy, że uśmiech rzadko schodzi jej z twarzy. 

Dominika Tajner pokazała mamę

Ostatnie czwartkowe popołudnie córka trenera skoczów spędziła w towarzystwie swojej mamy, Aleksandry Tajner. Zdjęcie mamy opublikowała na Instastory, dzięki czemu mogliśmy dowiedzieć się, jak wygląda długoletnia żona Apoloniusza Tajnera.

Mama Dominiki TajnerMama Dominiki Tajner Screen / Instagram / Dominika Tajner

Trzeba przyznać, że Aleksandra Tajner zachwyca urodą. To piękna, zadbana kobieta, która może uwieść jeszcze niejednego mężczyznę. Przypomnijmy, że jakiś czas temu Apoloniusz Tajner stracił głowę dla młodszej o 36 lat Izabeli Podolec, z którą w miniony weekend stanął na ślubnym kobiercu. 

ZOBACZ TEŻ: Iza Małysz pochwaliła się zdjęciami z wesela Tajnera. Dzięki nim dokładnie widzimy kreację panny młodej. Uwagę przyciąga brzuszek

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec już po ślubie

Podobno decyzję o kolejnym ślubie w jego życiu miała przyspieszyć ciąża partnerki. Nowa żona jest od niego o 36 lat młodsza, a ich pierwsze dziecko będzie o 40 lat młodsze od jego najstarszej córki, czyli Dominiki Tajner-Wiśniewskiej.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.