Joanna Liszowska pokazała zdjęcie córeczek. Dziewczynki odziedziczyły urodę po mamie, ale uwagę zwracają ich fryzury. "Dwie mini Joasie"

Joanna Liszowska pochwaliła się zdjęciem córeczek. Dziewczynki są bardzo podobne do mamy.

Joanna Liszowska ma dwie córki, 8-letnią Emmę oraz 6-letnią Stellę. Aktorka rzadko pokazuje zdjęcia dziewczynek w sieci, gdyż bardzo chroni swoją prywatność. Jednak jeśli już to robi, to nigdy nie pokazuje ich twarzy.

Joanna Liszowska pochwaliła się zdjęciem córek

Gwiazda na swoim profilu na Instagramie opublikowała fotografię swoich córek. Dziewczynki uwielbiają sport, a na zdjęciu widzimy je na rolkach. Ponadto trzymają się za ręce, a aktorka podkreśla, że siostry są swoimi najlepszymi przyjaciółkami.

Piękna miłość, piękna pogoda. Oj ciepło w sercu.#love #beautiful #heart #best #friend #mother #pride #daughter #time #for #us #happiness

Internauci zachwycają się w komentarzach.

Piękne córeczki.
Dwie mini Joasie.
Chociaż z tyłu, to widać, że podobne do mamy - piszą.

Joanna Liszowska może być dumna z takich córek.

JP

Więcej o:
Komentarze (31)
Joanna Liszowska pokazała zdjęcie córeczek. Dziewczynki odziedziczyły urodę po mamie, ale uwagę zwracają ich fryzury. "Dwie mini Joasie"
Zaloguj się
 • Gość: 4:"

  Oceniono 24 razy 24

  Mini Joasia bo mają plecy jak matka? Czemu nie napisaliście że są słodkie i TAK UROSŁY?

 • Gość: uuu

  Oceniono 19 razy 19

  Skąd autor tych wypocin wie że podobne do mamy, skoro ich twarzy nie widać? Chyba po tym że mają po jednej głowie wysunął te wnioski. Żenujący artykulik.

  po jednej głowie

 • Gość: Aaa

  Oceniono 18 razy 18

  A redaktor chyba nie wie jak wyglądają rolki... bo dziewczynki na nogach mają wrotki...

 • Gość: Gość :)

  Oceniono 13 razy 9

  Nie chce pokazywać dzieci to niech wcale nie dodaje z nimi zdjęć, a nie odwrócone, z tyłu, kawałek nóżki. Co za głupia moda. Np. Kasia Cichopek ma dzieci, nie chce ich pokazywać i na jej profilu prawie ich nie ma. A te celebrytki jak Liszowska czy Lewandowska pokazują ciągle...tylko odwrócone. Dodatkowo ciągle gadają jak to chronią swoją prywatność. To niech rzeczywiście ją chronią, a nie na każdym kroku same pokazują.

 • Gość: oleoleś

  Oceniono 8 razy 6

  Zdjęcia dzieci nie powinny w ogóle być zamieszczane w internecie, nieważne że z tyłu. Tyle się czyta o pedofilii, że rodzice powinni myśleć. A tu mamy wiele zdjęć dzieci, co z tego, że twarzy nie widać.

 • Gość: ....

  Oceniono 4 razy 4

  Prawie nie odroznilam , takie same tylko mniejsze te plecy maja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX