Pamiętacie Fado z "Tylko mnie kochaj"? Maciej Zakościelny apeluje o pomoc. "Wtedy urocze szczeniaki, dziś dorosłe, lecz bardzo schorowane psy"

Labrador Fado potrzebuje pomocy. Fado oraz Roxy, bo tak naprawdę to dwa psy występowały naprzemiennie w filmie "Tylko mnie kochaj". O tę pomoc prosi teraz Maciej Zakościelny. Poznajcie szczegóły smutnej historii uroczych psiaków.

Film "Tylko mnie kochaj" bił rekordy popularności. Tam wszystko było słodkie, piękne, romantyczne. Nawet pies. W komedii był to Fado, a tak naprawdę Fado oraz Roxy, bo psy pojawiały się na planie naprzemiennie. Niestety, świat okazał się dla nich okrutny i dziś potrzebują pomocy. Zaapelował o nią Maciej Zakościelny, który w "Tylko mnie kochaj" miał przyjemność pracować z Fado oraz Roxy. 

Zobacz wideo

Maciej Zakościelny prosi o pomoc

Maciej opublikował na swoim Instagramie poruszający wpis, w którym opowiedział historię Fado i Roxy, ale jak dodał, bez szczegółów. Powód? Są one zbyt drastyczne.  

Na pewno pamiętacie Fado, psa rasy Labrador, który wraz ze swoją towarzyszką Roxy (naprzemiennie) wystąpili z nami w filmie „Tylko Mnie Kochaj”. Wtedy urocze szczeniaki, dziś 15 i 14-letnie dorosłe, lecz bardzo schorowane psy. Smutna sprawa, nie będę wchodził w szczegóły. Celowo też nie zamieszczam tu zdjęć pokazujących, w jakim obecnie są stanie. Jak można było tak strasznie zaniedbać te wspaniałe psy! Wszystko możecie znaleźć na stronach fundacji Cane Corso Rescue Poland, która włączyła się do akcji tworząc wydarzenie, za co serdecznie dziękuję. Parę dni temu opowiedziałem Wam w skrócie, z czym te psy się borykają, a dziś zachęcam Was do pomocy tym staruszkom.

Jak wynika z dalszej części wpisu, psy przebywają obecnie w domu tymczasowym. Nie wiadomo jednak, jak długo tam pozostaną. Na tę chwilę niezbędna jest przede wszystkim pomoc finansowa. Tak, by pomóc zarówno Fado oraz Roxy, ale także ich opiekunom.

My także zachęcamy do wsparcia psów. Link do wydarzenia "Fado i Roxy potrzebują pomocy" znajdziecie TUTAJ.

DH

Więcej o:
Komentarze (16)
Pamiętacie Fado z "Tylko mnie kochaj"? Maciej Zakościelny apeluje o pomoc. "Wtedy urocze szczeniaki, dziś dorosłe, lecz bardzo schorowane psy"
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 53 razy 21

  Panie Zakoscielny, z całym szacunkiem, jeśli wiedział Pan o sytuacji tych psiakow trzeba było natychmiast pomoc, pana i innych stać na to, prosi Pan o wsparcie które będzie lub nie, psiaki jak Pan pisze są w bardzo złej kondycji, proszę że swojej strony szybko pomoc

 • maigold

  Oceniono 12 razy 12

  Skoro te psy mają 15 lat to osiągnęły wiek starczy. Coś jak 80-90 lat u człowieka.

 • Gość: jacek

  Oceniono 28 razy 8

  wszyscy tak zwani celebryci to hieny pozbawione cech ludzkich majacy miliony ale poco dawac ze swojego lepiej zeby to zrobili inni klania sie piosenka przezyj to sam

 • Gość: Borsuk

  Oceniono 20 razy 4

  Co, z takim chorym pieskiem obciach pokazać się na ściance?

 • Gość: Witek

  Oceniono 48 razy 2

  Przeciętny zjadacz chleba jest w stanie je utrzymać.nie potrzeba żadnej zbiórki .zakoscielnemu powinno być wstyd ze prosi o kase

 • aaggnniikk

  Oceniono 1 raz 1

  Mój pies w wieku 15 lat musiał byc uspiony bo miał orzerzuty raka. Dla duzych psów 15 lat to zwykle koniec, niestety .... Tu nie ma co zbiórki tylko dac psu spokojnie umrzeć

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 0

  zakoscielniak przestan grać rolę proszalnego dziada bo nie wypada ---że te celebryty tak łatwo potrafią przeistoczyć sie w biedaka i żebraka .

 • atibalo

  Oceniono 15 razy -3

  Zakościelny ... aktor który wiecznie gra Zakościelnego .
  Powinien występować z jakimś tłumaczem czy z lektorem ,
  bo trudno go zrozumieć co tam brzdąka pod nosem .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX