15-letni Allan Krupa pali papierosy. Będzie go to sporo kosztować, bowiem Edyta Górniak wymyśliła już dla niego karę. Srogą

Edyta Górniak niedawno bawiła się na 15. urodzinach swojego syna. Paparazzi zrobili Allanowi zdjęcia, gdy ten palił papierosy. Jak donosi "Świat&Ludzie", diwa zamierza wyciągnąć spore konsekwencje od syna, jeśli ten nie zerwie z nałogiem.

Pod koniec marca Edyta Górniak zorganizowała swojemu synowi 15. urodziny. Urządziła je w restauracji i zaprosiła sporo gości, w tym swojego nowego partnera, byłego piłkarza Arka Gdynia, Tomasza Mazurkiewicza. Fotografom udało się zrobić wiele zdjęć, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, jak się bawią.

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak ma nowego partnera. Wiemy, jak się poznali. "Złapali kontakt, a potem korespondowali na Instagramie"

Co ciekawe, fotoreporterzy uchwycili też, że syn Edyty Górniak pali papierosy. Diwa w rozmowie z mediami nie ukrywała, że była tym faktem bardzo zaskoczona i rozczarowana. Allan wychodząc na dwór, tłumaczył się, że idzie się przewietrzyć, co nie wzbudzało wcześniej jej podejrzeń. Górniak otwarcie mówi o tym, że jest wielką przeciwniczką palenia, więc ostatecznie podziękowała fotoreporterom, że dzięki nim dowiedziała się o wybrykach potomka. 

Muszę podziękować fotografom. Co prawda jest duża nadinterpretacja mojej relacji z Tomaszem, ale dzięki temu zobaczyłam, że mój syn pali papierosy - wyraziła swoją wdzięczność w rozmowie z portalem Pomponik.pl.

ZOBACZ TEŻ: Allan Krupa świętował swoje 15. urodziny. Pił wino, palił papierosy i imprezował z Edytą Górniak [ZDJĘCIA]

W domu gwiazda przeprowadziła ponoć poważną rozmowę z Allan na temat tego zgubnego nałogu. Na jednej "pogadance" jednak się nie skończyło, bowiem jako troskliwa mama wysłała go także na weekendowe szkolenie prowadzone przez lekarzy o skutkach palenia papierosów.

Mówi mu o tym ciągle, ale wiadomo, że nastolatek nie do końca zdaje sobie sprawę - czytamy w tygodniku "Świat&Ludzie". 

To jednak nie wszystko. Jak donosi źródło tabloidu, Górniak postawiła synu ultimatum. Jeśli Allan nie zerwie z nałogiem, ma stracić stancję, w której obecnie mieszka. Przypomnijmy, że 15-latek uczęszcza do wojskowego liceum pod Warszawą, a piosenkarka wynajmuje mu tam mieszkanie.

Allan Krupa za palenie papierosów ma stracić mieszkanie

Jeśli nie rzuci palenia, ma zamieszkać z powrotem z mamą. Przy takim obrocie spraw Allan Krupa będzie musiał każdego ranka pokonywać ponad 100 kilometrów by dojechać do szkoły. 

Allan zaczyna swoje zajęcia o 7 rano zatem bardzo mu zależy na mieszkaniu blisko szkoły – podaje "Świat&Ludzie".


Jak myślicie, czy Allan Krupa rzuci papierosy? Musimy przyznać, że kara wydaje się być bardzo sroga.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: