Edyta Górniak ma nowego partnera. Wiemy, jak się poznali. "Złapali kontakt, a potem korespondowali na Instagramie"

Edyta Górniak od jakiegoś czasu spotyka się z nowym partnerem. Jak się poznali? "Party" podaje, że do ich pierwszego spotkania doszło po jej koncercie.
Zobacz wideo

Edyta Górniak jest znowu szczęśliwie zakochana. Pięć miesięcy po rozstaniu z Mateuszem Zalewskim u jej boku pojawił się nowy ukochany. Jest nim 38-letni były piłkarz Arki Gdynia, Tomasz Mazurkiewicz. Wiele wskazuje na to, że to coś poważniejszego. Niedawno razem bawili się na 15. urodzinach syna piosenkarki, Allana. Z najnowszego magazynu "Party" możemy dowiedzieć się, jak się poznali. 

Zobacz: Kim jest nowy chłopak Edyty Górniak? To Tomasz Mazurkiewicz. Fani piłki nożnej na pewno go znają

Edyta Górniak poznała ukochanego na swoim koncercie

Okazuje się, że Mazurkiewicz jest jej fanem. W grudniu razem z córką bawił się na koncercie Górniak w Operze Bałtyckiej. Jak zdradziła osoba z otoczenia pary, właśnie wtedy się poznali.

Po występie Tomasz z jedną ze swoich córek podszedł do Edyty i poprosił o wspólne zdjęcie. Złapali kontakt, a potem korespondowali na Instagramie - czytamy w "Party". 

Tomasz MazurkiewiczTomasz Mazurkiewicz Instagram/@tomaszmazurkiewicz

Mazurkiewicz okazał się idealnym partnerem dla Górniak. Nie tylko uwielbia robić jej niespodzianki, lecz także o nią dba. Gdy była chora, przyjechał do niej z bukietem kwiatów i lekarstwami. Oprócz tego ma cechy, które ceni piosenkarka. Jest dowcipny i ma nienaganne maniery. Mają też podobne wartości. Dla obojga ich dzieci z poprzednich związków są najważniejsze. Mocno trzymamy kciuki za to, żeby Edyta wreszcie trafiła na prawdziwą miłość.

AW