Edyta Górniak wściekła na syna. Palił na swoich 15 urodzinach. "Allan mówił jej, że wychodzi się przewietrzyć"

Edyta Górniak zdenerwowała się na Allana Krupę, że palił papierosy podczas swojego przyjęcia urodzinowego.
Zobacz wideo

Edyta Górniak z okazji 15. urodzin swojego syna Allana Krupy zorganizowała mu kameralne przyjęcie w jednej z sopockich restauracji. Na imprezie pojawili się znajomi diwy oraz Tomasz Mazurkiewicz, były piłkarz Arki Gdynia, którego ewidentnie coś łączy z wokalistką. Solenizant, choć skończył dopiero 15 lat, ochoczo wznosił alkoholowe toasty i wychodził na papierosa. Zdjęcia z tej imprezy możecie zobaczyć TUTAJ.

Edyta Górniak nie akceptuje nałogu Allana

Choć mogłoby się wydawać, że Edycie nie przeszkadza, że jej nastoletni syn pije i pali, to okazuje się, że po powrocie z przyjęcia zrobiła mu awanturę. Jak podaje "Super Express", mama Allana nie chciała robić afery przy gościach, jednak kiedy została z nim sam na sam przeprowadziła z nim ostrą rozmowę.

 Nie chciała robić tego przy gościach, zwłaszcza że Allan mówił jej, że wychodzi się przewietrzyć - zdradza informator tabloidu.

Górniak jest wielką przeciwniczką palenia papierosów, dlatego musiała zareagować na niedozwolone zachowanie nastolatka. Sam Allan na swoim InstaStories przyznał się, że mama "suszyła mu głowę" .

Oj, już nie wypominajcie mi wczorajszego wieczoru. Mama wystarczająco suszyła mi głowę za ten urodzinowy parowóz - napisał.

Allan KrupaAllan Krupa screen Instagram.com/allansbeats

Myślicie, że Edyta Górniak skutecznie wybije Allanowi z głowy palenie papierosów?

JP