Edyta Górniak wściekła na syna. Palił na swoich 15 urodzinach. "Allan mówił jej, że wychodzi się przewietrzyć"

Edyta Górniak zdenerwowała się na Allana Krupę, że palił papierosy podczas swojego przyjęcia urodzinowego.
Zobacz wideo

Edyta Górniak z okazji 15. urodzin swojego syna Allana Krupy zorganizowała mu kameralne przyjęcie w jednej z sopockich restauracji. Na imprezie pojawili się znajomi diwy oraz Tomasz Mazurkiewicz, były piłkarz Arki Gdynia, którego ewidentnie coś łączy z wokalistką. Solenizant, choć skończył dopiero 15 lat, ochoczo wznosił alkoholowe toasty i wychodził na papierosa. Zdjęcia z tej imprezy możecie zobaczyć TUTAJ.

Edyta Górniak nie akceptuje nałogu Allana

Choć mogłoby się wydawać, że Edycie nie przeszkadza, że jej nastoletni syn pije i pali, to okazuje się, że po powrocie z przyjęcia zrobiła mu awanturę. Jak podaje "Super Express", mama Allana nie chciała robić afery przy gościach, jednak kiedy została z nim sam na sam przeprowadziła z nim ostrą rozmowę.

 Nie chciała robić tego przy gościach, zwłaszcza że Allan mówił jej, że wychodzi się przewietrzyć - zdradza informator tabloidu.

Górniak jest wielką przeciwniczką palenia papierosów, dlatego musiała zareagować na niedozwolone zachowanie nastolatka. Sam Allan na swoim InstaStories przyznał się, że mama "suszyła mu głowę" .

Oj, już nie wypominajcie mi wczorajszego wieczoru. Mama wystarczająco suszyła mi głowę za ten urodzinowy parowóz - napisał.

Allan KrupaAllan Krupa screen Instagram.com/allansbeats

Myślicie, że Edyta Górniak skutecznie wybije Allanowi z głowy palenie papierosów?

JP

Więcej o:
Komentarze (130)
Edyta Górniak wściekła na syna. Palił na swoich 15 urodzinach. "Allan mówił jej, że wychodzi się przewietrzyć"
Zaloguj się
 • janbar22

  Oceniono 120 razy 116

  Obawiam się, że o Alanie jeszcze nie raz usłyszymy i to nie w kontekście doktoratu na Harvardzie.

 • Gość: Max

  Oceniono 71 razy 55

  Akurat nie widziała itp...itd...poszedł hejt na portalach po niej to się teraz tłumaczy i wybiela.Ktoś. kto nie pali wyczuje od razu.Nie wierzę jej.A urodziny w gronie "starszych ych"z alkoholem????On kolegów w swoim wieku nie ma????

 • Gość: gość

  Oceniono 61 razy 53

  przecież to trudne dla alana życie z tak infantylną matką, emocjonalnie jest jeszcze dzieckiem, a musiał i musi emocjonalnie psychicznie wytrzymać po dwoch , trzech fagasów matki w ciągu roku, to trzeba wyrobić sobie jakieś obronne instynkty by to w miarę przeżyć, ale odbije się niezrownoważenie matki w jego dorosłym życiu.

 • Gość: gosc

  Oceniono 32 razy 28

  mama,moze zajelaby sie synem tym bardziej w tym wieku a nie zmieniala mu tatusiow,chlopak sie zbuntuje i tyle go bedzie widziec

 • Gość: R

  Oceniono 29 razy 25

  Taa szkoda, że nie dba o jego zdrowie psychiczne tylko, co 2 miesiące obściskuje się z nowymi facetami " wujkami"

 • Gość: Jovanka

  Oceniono 24 razy 20

  kolejny pętaczyna nachalnie promowany przez szurniętą mamuskę. Analek to, Analek tamto. Pospolity goowniarz. I histeryczna mamuśka.

 • Oceniono 21 razy 17

  Wczoraj czytałem artykuł trochę w innym tonie. Już Ośrodek Pomocy Społecznej poinformował prokuraturę o wspólnym biesiadowanie przy alkoholu i papierosach co??- rura Edycie zmiękła!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX