Po medialnej awanturze prognozowano rozstanie, a był ślub! Ilona Felicjańska w "DD TVN" pochwaliła się, że wyszła za mąż. Zmieniła nazwisko

Ilona Felicjańska wyszła ma mąż za swojego narzeczonego Paula Montanę. Wicemiss Polonia 1993 przyjęła nazwisko męża i pochwaliła się tym w mediach społecznościowych.
Zobacz wideo

Ilona Felicjańska w tajemnicy przed mediami wyszła za mąż. Była modelka powiedziała "tak" swojemu ukochanemu Paulowi Montanie. Do tej pory wszystko było tajemnicą, ale celebrytka w subtelny sposób dała światu do zrozumienia, że zmieniła stan cywilny - na Instagramie i Facebooku można bowiem znaleźć ją teraz pod nazwiskiem Montana. 

Felicjańska pojawiła się też w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie mówiła o alkoholizmie i w rozmowie z Magdą Mołek przedstawiała się już jako Ilona Montana. Dziennikarka pogratulowała jej śluby, a celebrytka grzecznie podziękowała. 

Ilona Felicjańska i jej konto na FaacebookuIlona Felicjańska i jej konto na Faacebooku Fot. Ilona Montana/Facebook

Ilona Felicjańska i jej konto na InstagramieIlona Felicjańska i jej konto na Instagramie Fot. ilonamontana/Instagram

Kim jest mąż Ilony (Felicjańskiej) Montany?

Ilona (Felicjańska) Montana już jakiś czas temu poinformowała, że spotyka się z Paulem Montaną. Media donosiły również, że biznesmen oświadczył się Felicjańskiej na początku maja 2018 roku, podczas romantycznej wycieczki do Paryża. 

Montana towarzyszył też ukochanej podczas odwyku, kiedy ta walczyła z alkoholizmem. Felicjańska nigdy nie kryła jednak, że nałóg był problemem w jej relacji z przyszłym mężem. Dodajmy też, że związek Felińskiej i Montany był bardzo burzliwy, a data ich ślubu przekładana. W kwietniu 2018 roku Paul Montana został przyłapany na czułościach z inna kobietą. To jednak nie wszystko. 

ZOBACZ TEŻ: "Była awantura u nas w domu". Felicjańska o niepokojących wpisach. Wyznała też, co z jej relacją z narzeczonym

Plany na przyszłość

Cieszymy się zatem, że para doszła do porozumienia! W wywiadzie dla "Gali"  Felicjańska przyznała, że chce z Montaną wyjechać na Sycylię i zbudować tam hotel - Instytut Miłości. Zamierzają też wspólnie wydać książkę na temat miłości i relacji międzyludzkich. 

Na Instagramie celebrytki nie brak też zdjęć, na których pozuje z ukochanym.

Ilona Felicjańska z mężemIlona Felicjańska z mężem Fot. ilonamontana/Instagram

Ilona Felicjańska z mężemIlona Felicjańska z mężem Fot. ilonamontana/Instagram

Ilona Felicjańska z mężemIlona Felicjańska z mężem Fot. ilonamontana/Instagram

AG

Więcej o: