Maja Sablewska zaliczyła wpadkę na salonach. Nie kontrolowała krótkiej spódniczki, więc przez przypadek zaświeciła majtkami

Maja Sablewska gościła niedawno na evencie Sephora Trend Report. Postawiła wówczas na bardzo krótką spódniczkę, przez co przypadkiem pokazała majtki. Ten moment nie umknął oczywiście fotoreporterom.

Maja Sablewska bywa dla wielu wzorem do naśladowania. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o styl. Nie bez powodu jest przecież prowadzącą programy, które na celu mają odmieniać na lepsze wizerunek zwyczajnych kobiet. Ikona mody? Być może, ale nawet jej zdarzają się wpadki. A taką zaliczyła na sobotnim evencie Sephora Trend Report. Choć wyglądała świetnie, to niestety w pewnym momencie zaświeciła majtkami. Ups...

Zobacz wideo

Maja Sablewska zaliczyła wpadkę i pokazała majtki

Tego dnia Sablewska miała na sobie krótki, czarny top, do którego dobrała over-sizową marynarkę, a także bardzo krótką, skórzaną spódniczkę. I to właśnie ona była wszystkiemu winna. Gdy bowiem Maja siadała, zaświeciła przed wszystkimi majtkami, co sprytnie spostrzegli fotoreporterzy. 

SEPHORA Trend ReportSEPHORA Trend Report Mateusz Jagielski / Mateusz Jagielski/East News


No cóż, wpadki zdarzają się wszystkim, jednak pokazanie majtek na salonach z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych. Może następnym razem Maja nie będzie chciała już tak ryzykować i wybierze chociażby trochę dłuższą spódnicę? A może jest to po prostu zamierzony cel? W sumie ciężko byłoby nam w to uwierzyć, ale jak wiemy, Sablewska uwielbia prowokować, a jej Instagram aż kipi od zmysłowych zdjęć. 

DH

Więcej o: