Maja Sablewska pozuje w majtkach, a internauci nie mają litości. "Wyglądasz, jak w pampersie". W jej obronie stanęła Chodakowska

Maja Sablewska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje jedynie w krótki topie oraz białych majtkach. Internautom odważna bielizna gwiazdy nie przypadła do gustu. Jednak w obronie Sablewskiej stanęła Ewa Chodakowska. Sprawdźcie, co napisała.

Maja Sablewska bardzo chętnie pokazuje w sieci dość odważne zdjęcia. Gwiazda nie wstydzi się swojego ciała, więc często je eksponuje. Z tego też powodu Instagram Sablewskiej cieszy się sporą popularnością. Jej profil obserwuje już ponad 400 tysięcy użytkowników tel platformy. Niedawno Maja właśnie na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym możemy zobaczyć gwiazdę, ubraną w krótki top, odsłaniający jej brzuch. Miała na sobie również białe majtki, a to przede wszystkim nie spodobało się jej fanom.

Zobacz wideo

Maja Sablewska pozuje w samych majtkach

Zdania internautów na temat odważnego zdjęcia Mai były dość rozbieżne. Wśród komentujących pojawiły się takie osoby, które wprost zarzuciły Sablewskiej, że wrzucanie do sieci zdjęć w samej bieliźnie jest totalną porażką. 

Wyglądasz, jakbyś miała pieluchę. 
Zawsze Cię miała za taką fajną babkę, którą się szanuje, ale fota w majtkach na Insta to porażka.
Po co takie zdjęcia wstawiać? Nie mam pojęcia, co autor ma do przekazania? Co w głowie? - czytamy.

Co ciekawe, na wiele z tych komentarzy postanowiła odpowiedzieć sama zainteresowana, czyli Maja. I tak między innymi na pytanie: "Co autorka miała na myśli?", ta wyznała, że szczęście. Natomiast na zarzut, że "wygląda, jak w pampersie", odpowiedziała, że tak po prostu lubi. 

W obronie Sablewskiej stanęłaEwa Chodakowska. Ta również w odpowiedzi na jeden z komentarzy internautów, pokusiła się o mocne wyznanie: 

Gdyby każdy artysta, każdy malarz, projektant, fotograf, pisarz, reżyser, miał tworzyć tylko to, co inni uważają za stosowne, tkwilibyśmy dalej w średniowieczu. Dajmy ludziom żyć i wyrażać siebie tak, jak tego chcą. Wolność! Majka może wrzucać takie foty, a ty masz prawo ich nie oglądać. Jak dla mnie zdjęcie jest piękne! Przedstawia pięknego, wrażliwego człowieka w pięknych majtasach, ale każdy widzi to, co mu w duszy gra.
 

A wy, co myślicie? Sablewska przesadziła, pokazując się na Instagramie w tak odważnej bieliźnie? Czy raczej zgodzicie się z Ewą Chodakowską, że przecież każdy ma tak naprawdę prawo wrzucać do sieci, co tylko mu się podoba? 

DH