Gulczas i Klaudiusz w "DD TVN" skrytykowali uczestników nowej edycji "Big Brothera". Ostro o Danielu: Ośmieszył się

Klaudiusz i Gulczas pojawili się w "Dzień Dobry TVN", gdzie wyrazili swoje zdanie na temat uczestników najnowszej edycji. Padło sporo słów krytyki.
Zobacz wideo

Piotr Gulczyński, znany jako Gulczas, oraz Klaudiusz Sevković zaprzyjaźnili się w pierwszej edycji programu "Big Brother". Choć od tamtego momentu minęło 18 lat, nie brakuje Polaków, którzy nadal ich pamiętają i uwielbiają. Teraz pojawili się w "Dzień Dobry TVN", by skomentować decyzję Daniela o opuszczeniu po kilku dniach domu Wielkiego Brata.

Zobacz: "Big Brother" powrócił. Poznaliśmy uczestników. To mieszanka silnych charakterów. "Oj, będzie wojna"

"Big Brother". Gulczas ostro o uczestnikach nowej edycji

Big BrotherBig Brother Screen z TVN/ Big Brother

Nowa edycja show trwa zaledwie tydzień, a program opuściła na własne żądanie jedna osoba. Daniel stwierdził, że "się dusi" i "brakuje mu przestrzeni". Jego zachowanie ostro ocenił Gulczas:

Dla mnie to jest od początku śmieszne, facet który nazywa się "fighterem" i decyduje się wziąć udział w programie nie powinien rezygnować. Moim zdaniem ośmieszył się - powiedział wprost.

Klaudiusz zażartował z kolei z wysokości nagrody, jaką dostanie zwycięzca. Przypomnijmy, że w tej edycji uczestnicy mogą wygrać 100 tys. zł. W pierwszej edycji wynosiła ona pół miliona złotych.

Mi się wydaje, że dowiedział się, ile kasy jest do wygrania. Wcześniej chyba nie wiedział - śmiał się.

Byli uczestnicy uważają też, że osoby, które decydują się na udział w programie, muszą się liczyć z tym, że będą zamknięte. Sevković zastanawiał sięw studiu, czy kryzysy nie wynikają z braku dostępu do telefonów i internetu. Zdaniem Gulczasa odejście z programu "jest mega słabe". Jaką miał radę na to, żeby wytrwać?

Trzeba być naturalnym. Nie da się cały czas udawać - stwierdził.

Gulczas przyznał, że ogląda nową edycję, jednak nic go nie zaciekawiło. Razem z Klaudiuszem uważają też, że w domu Wielkiego Brata brakuje zabawy i śmiechu, a tego głównie oczekują widzowie. Wspomnieli, że oni na początku w ogóle nie spali i nie mogli się nagadać, dlatego są zaskoczeni, że nowi uczestnicy już nudzą się sobą i nie są siebie ciekawi.

Tymczasem kolejne osoby myślą o odejściu z programu. Marlena ma dosyć nudy, która panuje w domu i uważa, że "marnuje tam czas". Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Oprócz niej zastanawia się nad tym Natalia, która jest nominowana w tym tygodniu. Myślicie, że uczestnicy jeszcze się rozkręcą?

AW

Więcej o:
Komentarze (84)
Gulczas i Klaudiusz w "DD TVN" skrytykowali uczestników nowej edycji "Big Brothera". Ostro o Danielu: Ośmieszył się
Zaloguj się
 • cerrie35

  Oceniono 68 razy 56

  Uczestnicy chcą odejść bo wieje nudą. Dla mnie takie ich zachowanie jest po prostu żenujące. I jak dzieciaki w dzisiejszych czasach mają być normalne i nie mieć tych swoich "Dorosłych" problemów, skoro nie mają skąd brać dobrego przykładu, skoro nawet dorośli się nudzą. Proszę bardzo, zabierz dorosłemu smartfona i dostęp do netu, i już bidulki nie wiedzą co z sobą zrobić. Pierwsza edycja była najlepsza, bo uczestnicy wtedy nie mieli jeszcze wypranych mózgów właśnie przez wszendobylski obecnie net i tv, i dlatego byli kreatywni i sami potrafili się wygłupiać organizować sobie zabawy, czy po prostu robić fajne rzeczy, aby nie nudzić się w swoim towarzystwie. A patrząc po obecnych uczestnikach? Wychodzi, jak puste i bezwartościowe życie jest dzisiejszych ludzi bez neta i technologi. Najgorsze jest, to że pewnie widzowie zamiast otrzeźwieć widząc jak to ich życie wygląda (Bo pewnie na miejscu owych uczestników sami zachowywaliby się dokładnie tak samo), to jeszcze pewnie są oburzeni, iż w programie nic się nie dzieje i domagają się, aby serwowano im tanią rozrywkę rodem ze śmietnika prosto na talerzu. Jakby tak natura zrobiła naturalną selekcję unicestwiając takich ludzi, to niestety ludzka populacja diametralnie by się skurczyła. Ale pozytywne by było, to iż zostali by tylko ci najwartościowsi ludzie, którzy byliby coś warci.

 • Gość: herbatnik

  Oceniono 49 razy 47

  Znak dzisiejszych czasów, czyli bez przerwy pozujące, wypacykowane miękkie fajki.

 • adam.wisnia

  Oceniono 46 razy 40

  Ludzie inteligentni się nie nudzą.

 • Gość: asia

  Oceniono 45 razy 39

  To wydanie jest nasłabsze ze wszystkich.....Totalna klapa...Bez pomysłu....

 • Oceniono 40 razy 32

  Przyznam, że z zainteresowaniem glądałem pierwszą edycję Big Brothera a teraz ,no cóż minęło tyle lat jednym zdaniem jak powiedział inżynier Mamoń na filmie Rejs nuda nuda nuda

 • Gość: Ala

  Oceniono 28 razy 26

  Kiedy nie spojrze, to bujają się na tych hustawkach jak malpy... Czy oprócz bujania robią coś jeszcze?

 • Gość: wujowypandomu

  Oceniono 27 razy 25

  Nudzą się, bo nie mają komórek. W Walentynki zabrałem żonę do knajpki, w której cały czas gadaliśmy. Byliśmy nielicznymi, którzy to robili. Większość par(?) ślęczała w ciszy nad komórkami. Każdy nad swoją.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX