"Big Brother" trwa tydzień, a już drugi uczestnik chce opuścić program. "Szkoda mi czasu, który tutaj marnuję"

"Big Brother". Marlena chce odejść z programu. Uważa, że marnuje czas i chce opuścić dom Wielkiego Brata w poniedziałek.

Tydzień temu ruszyła nowa edycja programu "Big Brother". W domu Wielkiego Brata zamieszkało 16 osób. Już po kilku dniach jeden z uczestników zrezygnował z udziału w show. Daniel tłumaczył, że "się dusi" i "brakuje mu przestrzeni". Teraz okazuje się, że kolejna uczestniczka chce iść w jego ślady.

Zobacz:  "Big Brother" powrócił. Poznaliśmy uczestników. To mieszanka silnych charakterów. "Oj, będzie wojna"

"Big Brother". Marlena chce odejść z programu

Jeszcze przed jego wyjściem w sobotę, Marlena poinformowała kolegów, że również chce zrezygnować. Swoją decyzję tłumaczyła tym, że marnuje czas. Uczestniczka wcześniej mówiła też o tym, że tęskni za dziećmi. Głośno też narzekała na panującą w domu Wielkiego Brata nudę i złą organizację. 

Podjęłam decyzję, że rezygnuję. Jest mi szkoda swojego czasu, który czuję, że tutaj marnuję - powiedziała w rozmowie z innym uczestnikiem, Łukaszem Darłakiem.

Niestety, nie ona jedna zwróciła uwagę na brak pomysłu na show. Maciek stwierdził, że gdyby to on był producentem programu, „wyciskałby z niego wszystko jak wodę ze szmatki”. Inny uczestnik skomentował natomiast, że:

Ktoś tam powinien stracić pracę - uznał Tomek.

Jednak to nie wszystko! Chęć odejścia zgłosiła też Natalia, która jest nominowana w tym tygodniu. Jak to się skończy? Wszystkiego dowiemy się w najbliższych odcinkach. W niedziele emitowany jest przez TVN (godz. 20:00) program na żywo. Okaże się w nim, kto z nominowanych opuści program. Myślicie, że jeśli decyzją widzów odejdzie Maciek, to Natalia nie zmieni swojego zdania?

AW

Więcej o:
Komentarze (108)
"Big Brother" trwa tydzień, a już drugi uczestnik chce opuścić program. "Szkoda mi czasu, który tutaj marnuję"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: alexandretta

  Oceniono 75 razy 71

  Nuda w domu Big Brothera? No właśnie, bo ci ludzie nic sobą nie reprezentują, nie mają żadnych zainteresowań (oprócz siedzenia w internecie), żadnych pasji, talentów. No i ba! Nawet rozmawiać nie potrafią :-O

 • Gość: Kasia88

  Oceniono 75 razy 67

  Przecież to taka siara brać udział w tym chłamie, że głowa mała :)

 • Gość: gosc

  Oceniono 45 razy 41

  niestety ludzie nie potrafia sie niczym zajac,bez dostepu do internetu zwyczajnie sie gubia,nudza,jak dzieci- kiedys trzepak dzis komputer,pierwszy bb -tam mieli glupie pomysly,ale byli kreatywni tu???

 • Gość: Oko

  Oceniono 42 razy 34

  O jak ja się cieszę, że ten program to klapa!!! Szczególnie ze względu na tą tragiczną Szulim, która wmawia ludziom, że prowadzenie tego gówna było jej marzeniem.

 • Gość: ciekawski

  Oceniono 43 razy 33

  ciekawe , że jak się pchala do programu to o dzieciach jakoś nie myślała. Wiec po co się pchała?

 • Gość: DOROTA R

  Oceniono 30 razy 28

  TO ONI TWORZA PROGRAM POWINNI BYĆ BARDZIEJ KREATYWNI BEZ KOMÓRKI I LAPTOPA NIE ISTNIEJĄ

 • Gość: Kinga

  Oceniono 30 razy 26

  Bardzo ambitny program Po prostu dno i wodorosty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX