"Big Brother". Jeden z uczestników chce odejść z programu. Wyznał, że się dusi i nie jest do końca sobą

"Big Brother". Daniel Barłóg poinformował, że chce odejść z programu. Podjął decyzję dobrowolnie i zapewnił, że nie przyczynił się do tego żaden z uczestników. Ostateczna decyzja pozostaje do dyspozycji Wielkiego Brata.

"Big Brother". Nie minął jeszcze tydzień odkąd uczestnicy weszli do domu Wielkiego Brata, a już jeden z uczestników chce dobrowolnie opuścić program. Daniel Barłóg, który określał siebie jako zatwardziałego katolika, uznał, że brakuje mu przestrzeni i czuje się niekomfortowo.

Zobacz: "Big Brother" powrócił. Poznaliśmy uczestników. To mieszanka silnych charakterów. "Oj, będzie wojna"

"Big Brother". Daniel chce odejść z programu

Jak zapewnił, nie ma do nikogo żalu. Decyzję podjął samodzielnie, jednak nie jest ona ostateczna. Zgodę musi wyrazić Wielki Brat, który jeszcze nie określił się, co do przyszłości uczestnika. Co prawda inni uczestnicy chcą go odwieść od tego pomysłu i namawiają go, żeby zmienił zdanie, jednak im tłumaczy, że zrobił wszystko, co mógł. Najwidoczniej nie pasują mu do końca reguły gry. Jako jedyny był niechętny eliminacjom i mówił o tym głośno.

Jak widać uczestnicy pomału się rozkręcają. Pisaliśmy też o tym, że największą zagadką dla nich jest orientacja Łukasza Darłaka. Obgadywano go i wyśmiewano za plecami. Wszystko przez jego orientację seksualną, której nie byli do końca pewni.  W końcu trzeciego dnia domownicy nie wytrzymali i wprost zapytali Łukasza, czy jest gejem. Ten powiedział wprost, że nie jest gejem. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

W tym tygodniu nominowani do opuszczenia programu są Maciek i Natalia. Jak myślicie? Czy w tym tygodniu odejdzie aż dwoje uczestników? Żałowalibyście, gdyby Daniel zrezygnował z udziału w show? Decyzję Wielkiego Brata poznamy o 20:00 w odcinku emitowanym przez TVN7.

AW

Więcej o:
Komentarze (36)
"Big Brother". Daniel Barłóg odchodzi z programu. Chce dobrowolnie opuścić dom Wielkiego Brata
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kobieta

  Oceniono 40 razy 38

  Rozrywka dla debili

 • Szymon I

  Oceniono 26 razy 24

  Przygłupy dla przugłupów... Delikatniej się nie da.

 • cooltras

  Oceniono 19 razy 19

  Zaraz polecą kolejni. Nie te czasy co naście lat temu. Brak tv, telefonu, insta i ludziom bije w palnik. To było do przewidzenia.

 • Gość: Miko

  Oceniono 17 razy 17

  Strasznie denerwujący facet i wszyscy mają go dość .. Ćwiczenia prowadzi a sam stoi jak kołek - to samo z tym basenem, każe wskakiwac innym ale on sam tego nie robi ... Niech wraca owce pasac :-)

 • Gość: Kaska

  Oceniono 13 razy 13

  Ten program to już jest porażka. Wpusciili takich co na siłę chcą zabłysnąć. Zenujace
  Oglądaj to chyba debile

 • moszna666

  Oceniono 11 razy 11

  Orientacja uczestnika największa atrakcja Big Brothera !!!!

 • Gość: Nina

  Oceniono 13 razy 11

  Chce odejść bo myślał że będzie wszystkimi rządził - wszyscy będą go słuchać a szczególnie jego wywodów na temat bibli - niech idzie w.diabły

 • Gość: kasia

  Oceniono 11 razy 9

  ten cały Łukasz występuje w 19+ to jedna wielka ustawka ;) aż żal że takie coś emitują haha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX