Filmowy Hagrid z "Harry'ego Pottera" jest ciężko chory. Aktor porusza się na wózku inwalidzkim

Robbie Coltrane, gwiazda "Harry'ego Pottera" porusza się na wózku inwalidzkim. Aktor zmaga się z poważną chorobą.

Robbie Coltrane zyskał ogromną popularność dzięki roli Rubeusa Hagrida w serii filmów o "Harrym Potterze". Niedawno aktor został przyłapany przez paparazzi na wózku inwalidzkim. Jak się okazuje, czeka go poważna operacja.

Zobacz wideo

Robbie Coltrane walczy o zdrowie

68-letni aktor pojawił się ostatnio w jednym z londyńskich hoteli. Robbie Coltrane zwrócił uwagę wszystkich ze względu na wózek inwalidzki, na którym siedział. Jak się okazuje, filmowy Hagrid od lata cierpi z powodu przewlekłego bólu kolana.

Robbie jest niezdolny do poruszania się bez dodatkowej pomocy. Dlatego otrzymał wózek inwalidzki i czeka na skomplikowaną operację w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam lekarze postarają się naprawić jego staw kolanowy -  powiedział informator "The Sun".

"Daily Mail" skontaktował się z przedstawiciela Coltrane'a. Jego menadżer powiedział, że Robbie przeżywa "codzienną agonię". Aktor jest niezwykle sfrustrowany sytuacją i wierzy, że wkrótce będzie mógł chodzić o własnych siłach. Od kilku lat poruszał się też o kuli.

Życzymy dużo zdrowia.

AD

Więcej o:
Komentarze (6)
Filmowy Hagrid z "Harry'ego Pottera" jest ciężko chory. Aktor porusza się na wózku inwalidzkim
Zaloguj się
 • eurotram

  Oceniono 3 razy 3

  Robbie Coltrane to nie tylko Hagrid; to m.in. role w Bondach i... "okulary,jaja,portfel,zegarek" ;)

 • Gość: Dópa

  Oceniono 3 razy 3

  Uwielbiam gościa. Prawdziwy brytyjski talent komediowy, jako Wladimir Żukowski nawet z nadętego Jamesa Bonda upuścił sporo powietrza.
  Zdrówka!

 • pszczolkaprezesa

  0

  Grając zakonnicę był świetny!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX