Znana jest już przyczyna śmierci wokalisty The Prodigy. Keith Flint miał zaledwie 49 lat

Keith Flint, wokalista The Prodigy, został znaleziony martwy w swoim domu w poniedziałek rano. Przyjaciele z zespołu ujawnili, że było to samobójstwo.

Keith Flint nie żyje. Wokalista znanego brytyjskiego zespołu The Prodigy został znaleziony martwy w swoim domu w poniedziałek około ósmej rano. Miał zaledwie 49 lat.

Wokalista The Prodigy nie żyje. Przyczyna śmierci

Liam Howlett, członek grupy The Prodigy i przyjaciel Keitha Flinta przyznał, że było to samobójstwo. 

Wieści są prawdziwe. Nie mogę uwierzyć, że to mówię, ale nasz brat Keith odebrał sobie życie przez weekend. Jestem wstrząśnięty, zły, zdezorientowany i mam złamane serce... R.I.P. Brat Liam - napisał na oficjalnym fanpage'u na Facebooky Liam Howlett, członek grupy.
 

Keith Flint i The Prodigy

Keith Flint był frontmanem The Prodigy, zespołu uważanego za legendę muzyki elektronicznej. Swój pierwszy album grupa wydała w 1992 roku, ale dopiero krążek "The Fat of the Land" z 1997 roku przyniósł The Prodigy komercyjny sukces. Zasłynęli takimi hitami, jak "Firestarter", "Breathe" i "Smack My Bitch Up".

W skład The Prodigy wchodzili Leeroy Thornhill, Liam Howlett, MC Maxim Reality oraz najbardziej charakterystyczny z całej czwórki Keith Flint. Swój ostatni album "No Tourists" wydali zaledwie kilka miesięcy temu, w listopadzie 2018 roku.

 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: