Doda o pojednaniu ze Steczkowską. Zdradziła, jak wyglądało ich zakulisowe spotkanie. A co na to diwa? Wtóruje. Z jedną różnicą

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" za nami. Wydarzenie to pogodziło Justynę Steczkowską i Dodę. Porozmawialiśmy z nimi na ten temat.
Zobacz wideo

27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie ponad 100 artystów spotkało się, by wystąpić na koncercie walczącym z nienawiścią i hejtem. Inicjatorką wydarzenia była Doda, która po tragicznych wydarzeniach z Gdańska, zaapelowała bezpośrednio także do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej, z którymi, jak dobrze wiemy, nigdy nie miała zbyt dobrych relacji. 

Górniak nie przyjęła zaproszenia, jednak na scenie pojawiła się Steczkowska. 

ZOBACZ TEŻ: "Artyści przeciw nienawiści". Justyna Steczkowska w przepięknej sukni od Sylwii Romaniuk skradła show. Zwróciła się też do widzów

Justyna Steczkowska wzięła udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści"

Jak Doda zareagowała na tę sytuację? Byliśmy tam z naszą kamerą i zapytaliśmy u źródła.

Myślę, że to wszystkich podekscytowało, bo to, kurde, ważne wydarzenie, że Justyna Steczkowska z Dodą pogodziły się na koncercie - mówiła Doda.
To jest bardzo symboliczne, bo my chciałyśmy dać przykład innym zwaśnionym rodzinom, znajomym, kochankom... Język nienawiści to nie jest dialog. Nie musimy się kochać, ale powinniśmy się szanować, akceptować. A może nawet czasem lubić - dodała. 

W rozmowie z Plotkiem zdradziła też, jak wyglądało ich zakulisowe spotkanie.

Było bardzo miło. Spotkałyśmy się na backstage'u. Justyna do mnie mówi: "To jest Twój dzień". A ja do niej: "Nie, to jest nasz dzień" - dodała Rabczewska-Stępień.

W tej wersji wtórowała jej Steczkowska.

Bardzo serdecznie się przywitałyśmy i było bardzo miło - mówiła diwa.

Dodała jednak, że ona już dawno była nastawiona na "pogodzenie".

Znak pokoju był już absolutnie dawno z mojej strony. Już mówiłam o tym. Ja na co dzień oczyszczam się ze złych emocji czy jakichkolwiek sytuacji, które szkodzą na samym końcu nie temu, do kogo kierujemy słowa, hejt, gniew czy żal, tylko nam samym - dodała Steczkowska. 

Jak myślicie, wydarzenie to faktycznie zmieni coś w nastawieniu Polaków?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>