"Artyści przeciw nienawiści". Poruszona Doda pokazuje kulisy koncertu. "Czyż to nie jest coś pięknego?"

"Artyści przeciw nienawiści" to koncert, który zjednoczył polskich artystów w wspólnym celu - walce z hejtem. Koncert już za kilka godzin, a na backstage'u ostatnie przygotowania.
Zobacz wideo

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" już dzisiaj! Występy muzyków rozpoczną się o godzinie 19:00 na scenie łódzkiej Atlas Areny. Doda, jako inicjatorka całego wydarzenia, jest już na miejscu i sprawuje pieczę nad przygotowaniami. Na swoim InstaStory pokazała, co dzieje się za kulisami.

ZOBACZ: Już wiadomo, kto poprowadzi koncert przeciw nienawiści. To największe polskie nazwiska

Doda za kulisami koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

Wzruszona gwiazda postanowiła opowiedzieć fanom o swoich przemyśleniach. Nie może uwierzyć, że to, o czym mówiła w styczniu, teraz stało się rzeczywistością:

Kochani, 15 stycznia nagrałam apel do artystów, żebyśmy razem zrobili koncert. Dziś stoję tu, miesiąc i parę dni później, i to, co sobie wyobrażałam w głowie, właśnie stoi. Czyż to nie jest coś pięknego? Czy to nie jest dowód na to, jak warto po prostu walczyć o dobre rzeczy? I wierzyć w siebie nawzajem? I wspólnie tworzyć piękne idee? - powiedziała na swoim InstaStory.

Wokaliści i influencerzy, którzy pojawią się na koncercie, nie biorą za to wynagrodzenia. Całkowicie za darmo zaangażowali się w imprezę i poświęcili na nią swój prywatny czas. Doda w imieniu wszystkich gwiazd zaprasza fanów do Łodzi.

To wszystko zrobili ludzie, którzy totalnie poświęcili się dla tych pięknych chwil, które dzisiaj mamy zamiar zaprezentować dla Was, Kochani. Także w imieniu wszystkich artystów zapraszamy na nasz koncert w Łodzi. Scena już stoi.

ZOBACZ: Justyna Steczkowska odpowiedziała na apel Dody. Wydała oświadczenie! "Nie zabraknie mnie na koncercie"

"Artyści przeciw nienawiści". Kto wystąpi?

W wydarzeniu wezmą udział znakomici artyści. Są to m.in.: Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Sarsa, Cleo, Ewelina Lisowska, Margaret, Grzegorz Hyży, Doda, Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, Dawid Kwiatkowski czy Jacek Stachursky. 

Oprócz wokalistów na koncercie pojawią się znane osobistości z show-biznesu oraz influencerzy, którzy w strefie edukacyjnej będą rozmawiać o tym, jak przeciwdziałać mowie nienawiści w internecie. Swoją obecność potwierdzili m.in. Agnieszka Hyży, Renata Kaczoruk, Aleksandra Domańska, Rafał Masny, Radosław Pestka, JDabrowsky, Red Lipstick Monster i Magda Bereda.

Trzymamy kciuki, aby wszystko się udało. Mamy nadzieję, że koncert okaże się sukcesem!

JP

Więcej o: